Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Przedszkole otwarte Lillestrom - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Czarnecki Justyna0108 Hubas (782 niezalogowanych)
29 Postów
Wiking
Zna ktos jakies otwarte przedszkole w lillestrom??
Mam prawie 4 letnie dziecko w domku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Anna Aniszewska
(anafka)
Wiking
Cześć
Ja mam prawie 5 letnią córeczkę w domu która trochę się nudzi (czekamy na przedszkole) i drugą 3 tygodniową jak macie ochotę na spotkanie daj znać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
hej ja mam 4letniego synka i tez sie nudzi mozemy sie spotkac bardzo chetnie czekam na wiadomosc pa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mateusz Jarosz
(Jarosz)
Wiking
witam.ja mam tez 4 latka mozemy sie spotkac z naszymi dzieciaczkami my chodzimy do otwartego przedszkola ale w fjellhamar bo tutaj mieszkamy.pozdrawiamy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
imie nazwisko
(dzustam)
Wiking
Hej "Jarosz"moglbys podac namiary na te otwarte przedszkole w Fjellhamar?Mam trzyletniego syna i z checia bysmy skorzystali z takiej mozliwosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
hej Jarosz podaj namiary na to przedszkole to ja teZ chetnie skorzystam jak najszybciej ponieważ mały warjuje w domu z nudów a poza tym byłoby razniej razem sie umówic wiadomo ze pierwszy raz niewiadomo jak i gdzie jesli to mozliwe to moze wymienilibysmy sie numerami i konkretnie umówili kiedy czekam na wiadomosc pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok