Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

szukam kolezanki - Norwegia

Czytali temat:
Ania J Tomasz Szymanski Pati *** Katarzyna Piechowska Agnieszka XXX Ona k maria2410 CHiP19 Natalia Ad askak91 dzoana.ginger Julia029 Elwi Asia1313 (11477 niezalogowanych)
5 Postów
Magdalena Dowgielewicz
(oliwka2008)
Wiking
witam
Mam 26 lat i 3 letnią córeczkę.Mieszkam w Asker. Chciałabym zapoznać dziewczyny z którymi mogłabym sie wybrac na spacer bądz wypic kawe i pogadac.czekam a odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Marta Jagodzinska
(martucha329)
Wiking
Hej Ja mieszkam w Drammen i mam 24 lata tez mam podobny problem Niedawno sie tutaj przeprowadzilam i oczekuje dzidziusia i nie mam prawie z kim pogadac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Magdalena Dowgielewicz
(oliwka2008)
Wiking
do dramen jest niedaleko wiec to nie problem.moglybysmy sie umowic ktoregos dnia i pogadac.pozdrawiam cie serdecznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Marta Jagodzinska
(martucha329)
Wiking
czesc... ile juz czasu jestes w Norwegi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Magdalena Dowgielewicz
(oliwka2008)
Wiking
hej dokladnie 10 dni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Marta Jagodzinska
(martucha329)
Wiking
to krócej niz ja.... ja przyjechalam na poczatku wrzesnia na stale , a tak to przyjezdzalam czesto... I ja ci sie tutaj podoba?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Magdalena Dowgielewicz
(oliwka2008)
Wiking
nie jest zle choc moglo by byc lepiej najgorsza jest samotnosc, poza tym moja corcia sie coraz bardziej nudzi i coraz czesciej mowi ze chce wracac do domu.pozdrawiam cie serdecznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Marta Jagodzinska
(martucha329)
Wiking
Czesc nie bylo mnie troche tutaj... a mi sie tu bardzo podoba, calkiem mili i przyjazni ludzie, non stop uśmiechnieci hm m gadamy troche a... nawet nie wiem jak masz na imie? za tydzien jade ostatni raz do polski przed porodem., szkoda ze tylko na 3 dni ale mojemu narzeczonemu nie chcieli dac dłużej wolnego,.. ogolnie to na zakupy kupic cos dla dzidzi a ty masz meza czy chlopaka jesli moge spytac? myslalam nad tym zeby sie spotkac na jakas kawke czy na cos.... pozdrawiam ciebie i coreczke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Agnieszka Morka
(agus8304)
Nowicjusz
cześć wam ja mieszkam W Sande to jest jakieś20 km od Dramen w Norwegi jestem od stycznia mam curke ma 6 lat syna 10 jestem w ciąży na 31 pażdziiernika mam termin porodu bede miała cięcie cesarskie z chęciom bym sie spotkała pogadać mój maż pracuje do wieczora nudzi mi sie nieraz jak cos zapraszam do siebie bo ja nie mam prawka niestety.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Marta Jagodzinska
(martucha329)
Wiking
czesc
wiem gdzie jest sande no ja niestety tez nie jestem zmotoryzowana ale chyba jakies srodki lokomocji jeszcze istnieja wiec mozna o tym pomyslec... ja mam termin na 19 stycznia
a czemu bedziesz miala cesarke cos nie tak ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok