Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1549 Postów

(aga31)
Maniak
Gratuluje coreczki!!!! To sie Zuzance pospieszylo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
justyna Jakaś
(tysia25)
Stały Bywalec
gratuluje rowniez-my musimy jeszcze czekac 2 miesiace zeby nasze coreczki przytulic prawda aga.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Prawda Tysia, jeszcze 2 miesiace Dluzy mi sie ten czas ostatnio okropnie. Jade do Polski w piatek. Kupie w koncu ten wozek i moze pare innych rzeczy tez. Tysia jak sie czujesz? Jak tam te cholerne twardnienia brzucha? Ja to 5.30 rano i koniec spania. Spie dobrze ale krotko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty

(MARTYNKA)
Początkujący
gratuluje kasiar widze ze poszlo ekspresowo napisz jak bylo? i widze ze jednak nie spotkamy sie na porodowce bo moje dzieciatko sie nie spieszy na swiat a termin mam predzej niz ty.zazdroszcze ci ze juz przytulasz swoja kruszynke buziaczki dla zuzi i dla mamusi rowniez
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Ewelina Matysiak
(EwelinaM)
Stały Bywalec
hej dziewczyny chciałam się Was zapytać czy wiecie na jekiej stronie mogę znaleźć jakieś ćwiczonka które zmniejszają bóle porodowe?? wiecie o co mi chodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
justyna Jakaś
(tysia25)
Stały Bywalec
ojjj nic nie mow-mi tez strasznie sie dluzy...wogole ostatnio na nic nie mam cierpliwosci-jeszcze pogoda mi w tym ''pomaga''bo ciagle leje deszcz.synek chce sie bawic a ja jakas leniwa coraz bardziej jestem i nie chce mi sie.co do spania to ja o dobrym snie juz zapomnialam 2,5 roku temu...akurat moj synek do tej pory budzi sie w nocy,tym bardziej jak jest cieplo i chce pic,albo cos mu sie sni i chce do nas isc,do sypialni-zawsze cos.A jak jestem teraz w ciazy to juz wogole mam od samego poczatku problemy ze snem-nie wiem czemu,ale spie bardzo plytko,wszystko mnie wybudza.wspolczuje ci ze o 5:30 juz nie mozesz spac bo normalnie swira mozna dostac,co tu o tej porze robic?skurcze tez mam,chyba codziennie nawet-teraz mala,jak moj maz powiedzial dzis Oliwka(choc ja do konca przekonana nie jestem..) strasznie kopie i sie rozciaga-czasami bola mnie pachwiny od tego ciaglego fikania malej,nie wiem czy moze teraz chce sie przekrecic glowka w dol czy tak po prostu sie rozpycha ,ale wierci sie jak szalona.dobrze ci ze do polski jedziesz-ja juz zostaje w NO.moj mezus jedzie tylko.
Ewelina-ja nie wiem gdzie mozna znalezc takie cwiczenia ale powiem ci ze z wlasnego doswiadczenia wiem ze podczas porodu nie myslisz o niczym innym jak o tym zeby robic to co ci mowia polozne-one najlepiej wiedza jak ci pomoc zeby porod przebiegal plynnie i jezeli mozna tak powiedziec mniej bolesnie.bedzie dobrze!!!ja juz nie moge sie doczekac!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty

(MARTYNKA)
Początkujący
i tu masz racje ja tez z doswiadczenia wiem ze podczas porodu o niczym nie myslalam tylko z bolu sie zwijalam i jakbym znala jakies cwiczenia to napewno nie mialabym sily ich robic mi polozna kazala isc pod prysznic i prysznic mi pomogl mniej troche bolalo pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Sylwia XYZ
(Migotka81)
Wiking
Fajnie bylo by sie spotkac , strasznie mi sie przykrzy za swojakami....Nie ma to jak czesm po polsku porozmawiac. ..przeczytalam w poscie ze jestes w ciazy...gratuluje. Tez mi sie od jakiegos czasu druga dzidzia marzy. Mam corke 3,5 roku. Twoj ma 2.5 to wiem co to znaczy...hehe. Moja chodzi do przedszkola w Reknes.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Sylwia XYZ
(Migotka81)
Wiking
A Ja sie tak dolacze do dyskusji , powiem wam ze Ja rodzilam przez cesarskie ciecie i uwazam ze kobiety powinny miec do tego prawo. Moja corka sie poprostu nie obrucila do konca ciazy. Kurcze , jak posluchalam jak te biedne dziewczyny krzyczaly na porodowce to swterdzilam , ze mimo innych niedogodliwosci , nigdy nie chce rodzic naturalnie...jak mi przyjdzie z druga ciaze zajsc to stane na glowie ...zeby miec cesarke.Pozatym ciaza byla niesamowitym okresem od palczu poprzez wzruszenia do panicznego smiechu. Codziennie jadlam po kilogram pomaranczy , i od 5 miesiaca musialam spac codziennie okolo 2h w ciagu dnia. Pozatym codziennie prawie w nocy budzilam sie aby sie napic zimnego mleka...zycze wam super dzidziusiow dziewczyny. Troche wam zazdroszcze..byc takim kochanym legalnym grubaskiem ...ciazowym ,rzecz jasna.Kobiety w ciazy sa najpiekniejsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
852 Posty

(kasiar12)
Maniak
Zuzanka lezy na odziale wczesniakow, musza poszerzyc jej objetosc pluc, dostaje antybiotyk na wszelki wypadek, wiec narazie nie jest z nami, ale lekarze powiedzieli ze wszystko bedzie ok. Karmia ja przez sonde. O 7:30 odeszly mi wody... do 10:30 mialam straszne skurcze, czekalam na anestezjologa zeby podal mi epidiural a pozniej czulam tylko parte i o 11:45 sie zaczela akcja a o 12:26 byla Zuzia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok