Kredyt konsumencki w Norwegii
Eff.rente 14,0%, 65 000kr. over 5 år,etablering 950kr., Totalt 89 093 kr.
Sprawdź
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
133 Posty
Arno As
(Arno)
Stały Bywalec
Na lansie jest mlodsza zone teraz A kogo nie stac to ma starsza Moja zona jest od Ciebie mlodsza o 10 lat i nie narzeka Nie musi nic robic ma byc tylko piekna Jak mezczyzna nie moze zapracowac na zone zeby nie pracowala to co to za mezczyzna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj
556 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Wyjadacz
Arno napisał:
Na lansie jest mlodsza zone teraz A kogo nie stac to ma starsza Moja zona jest od Ciebie mlodsza o 10 lat i nie narzeka Nie musi nic robic ma byc tylko piekna Jak mezczyzna nie moze zapracowac na zone zeby nie pracowala to co to za mezczyzna

nie narzeka bo dajesz jej chajs żeby się nie okazało że to też pijawka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Violaa Violaa
(Violaa)
Wiking
I ty masz biało czerwoną flagę w swoim profilu? Nie sądź wszystkich jedną miarą! Powinieneś się wstydzić!!! Skąd wiesz jak było? Jaki to ojciec który nie bierze udziału w wychowaniu swojego dziecka??? Nie angażuję się w takie dyskusje, ale nie mogłam pozostać obojętna, kiedy Polak pisze coś takiego o Polkach!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Mikk_a
(Mikk_a)
Wiking
dziękuję Ci bardzo.
i przykro mi, że musiałaś się użerać z tym trolem.
nie mniej - mam już pracę, więc fundusz alimentacyjny nie wchodzi w grę.
natomiast komornik to ważny trop, tak zrobię.
okropne jest to poczucie, że prawdopodobnie nie da się go w tej Norwegii dosięgnąć, koszmar
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
133 Posty
Arno As
(Arno)
Stały Bywalec
Te polki alimenciary nawet tutaj dotarly. Nie macie co tutaj szukac Norwegia to wolny kraj mamy krola. Wasze problemy ktore wykreowaliscie to wasza wina, Najpierw sie rozwodzicie szukacie kochankow a potem niszczycie mezczyzn ale my nauczylismy sie szyko od naszych braci norwegow juz pozenilismy sie z 18-tkami z Azji i mamy swiety spokoj Kto by chcial polke po wieku 25 lat ja to i nawet mlodszej polki bym nie chcial Miec mloda zone 18 -tke to jest zycie i doroyt najlepsza inwestycja zycia Nigdy sie nie rozwiedzie zawsze za mezem a te polki to szkoda gadac. Moj kolega Norweg spytal sie czy moze z polka sie ozenic odpowiedzialem mu ze jesli chce stracic majatek to czemu nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas