Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

10 NAJGORSZYCH RZECZY W NORWEGII - Norwegia

2 Posty
Bogusz Roszkowski
(Deltree)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do wideo 10 NAJGORSZYCH RZECZY W NORWEGII
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Bogusz Roszkowski
(Deltree)
Wiking
Najgorsze jest pospolite donosicielstwo. Wyprzedzisz kogoś za szybko - dzwonią na policję. Ruszysz z piskiem - dzwonią na policję. Wejdziesz na dach bez szelek i liny - zrobią zdjęcie i wyślą do inspekcji pracy. Do tego po prostu nie da się przyzwyczaić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Czyli: jak kolega ukradnie 100 nkr i ja to widzialem ze on to zrobil, to mam siedziec cicho. ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Za duzo Polakow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Ten artykuł jest bardzo trafny i na temat ale z tymi parówkami to jest zajefana wypowiedż po prostu super , podzielam ten pogląd parówkowy w 100 %
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Deltree napisał:
Najgorsze jest pospolite donosicielstwo. Wyprzedzisz kogoś za szybko - dzwonią na policję. Ruszysz z piskiem - dzwonią na policję. Wejdziesz na dach bez szelek i liny - zrobią zdjęcie i wyślą do inspekcji pracy. Do tego po prostu nie da się przyzwyczaić



....szydera?
...czy ty tak na powaźnie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
piotrec
(piotrec)
Wiking
Zaparkujesz na wolnym miejscu w strefie borettslag ,zobaczy zazdrosny mieszkaniec tejże spółdzielni i już dzwoni do styre,że obcy jest wśród nas!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(mmalina)
Wiking
piotrec napisał:
Zaparkujesz na wolnym miejscu w strefie borettslag ,zobaczy zazdrosny mieszkaniec tejże spółdzielni i już dzwoni do styre,że obcy jest wśród nas!!!

A ja nie zadzwonilam do styre a bezposrednio do Falcken i gosciowi zabrali samochodzik ... niech sie uczy, ze to jest prywatny parking .. i wcale nie chodzilo tu o zazdrosc a o to, ze stal na moim miejscu a ja nie mialam gdzie zaparkowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
piotrec
(piotrec)
Wiking
Rozumiem ,jeżeli ktoś "obcy"zaparkuje na znaczonym i wykupionym miejscu ale jeżeli ulica jest wspólna i właścicielami tychże parkingów są wszyscy mieszkańcy borettslag to dlaczego jedna osoba decyduje za całą spółdzielnie (może większości to nie przeszkadza,że niejaki obcy zaparkował samochód na ich dzielnicy ,tym bardziej, że po całej długości tejże ulicy nikt nie parkował z mieszkańców oprócz "obcego"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
piotrec
(piotrec)
Wiking
Zmień kolegów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok