Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Mąż pracuje w Norwegii, żona mieszka w Polsce - rozdzielona rodzina - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka jacek piech mart enty boj fra oszlo Wojciech , Stanisław Domagała Miroman Bobobobo (2184 niezalogowanych)
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Miałem wiekie nadzieje że jak Polska będzie w Unii to zarobki się zrównają i nie trzeba będzie się rozstawać z rodziną . Ale my nie poto zostaliśmy do niej wpuszczeni ,tylko żeby zasilić braki na tamtejszych rynkach pracy. A w Polsce zarabia się tyle żeby ludzie dalej byli zmuszeni opuszczać swoje rodziny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
tapsk1969 napisał:
Miałem wiekie nadzieje że jak Polska będzie w Unii to zarobki się zrównają i nie trzeba będzie się rozstawać z rodziną . Ale my nie poto zostaliśmy do niej wpuszczeni ,tylko żeby zasilić braki na tamtejszych rynkach pracy. A w Polsce zarabia się tyle żeby ludzie dalej byli zmuszeni opuszczać swoje rodziny.


...sprawdz zarobki w Moldawii,na Bialorusi...
...nie sa w Unii...
...wyjedz tam i zyj jak ,,pan,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
tapsk1969 napisał:
Miałem wiekie nadzieje że jak Polska będzie w Unii to zarobki się zrównają i nie trzeba będzie się rozstawać z rodziną . Ale my nie poto zostaliśmy do niej wpuszczeni ,tylko żeby zasilić braki na tamtejszych rynkach pracy. A w Polsce zarabia się tyle żeby ludzie dalej byli zmuszeni opuszczać swoje rodziny.
...sprawdz zarobki w Moldawii,na Bialorusi...
...nie sa w Unii...
...wyjedz tam i zyj jak ,,pan,,



...zostałeś brutalnie oszukany przez rzązących w Polsce..
...mogłeś żyć biednie ale u siebie...
...a tak
...umożliwili ci wyjazd zagranice,bez wizy,bez paszportu...
...sam mogłes wybrać kraj do którego chcesz wyjecha i w którym płacą najwięcej...Niemcy,Francja,Irlandia,anglia,Skandynawia...
...wybrałes Norwegię z wysoką płacą minimalną,dobrym zasiłkiem dla bezrobotnych i świadczeniami emerytalnymi
...płaca minimalna jest tylko początkiem drogi,bo przeciez możesz zarabiać powyżej 30 000 nok...wszystko zalezy od ciebie
...Ps. czy dalej czujesz sie oszukany?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Zostałem nie zrozumiany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok