Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski mart enty Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. Arkadiusz No Angie777 Bialy1234 (3057 niezalogowanych)
1 Post
Marek W
(uldmar)
Wiking
Do Megip czytałem i nie rozumiem waszej chorej nienawiści tu nie o PIS chodzi tylko o życie człowieka , aborcja to morderstwo , wbij sobie to do tej pustej głowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Pan Marek W. Skąd ten pisowski jazgot, skąd ta pogarda, egocentryzm? Co się dzieje... co, kasy za mało czy problem z poczuciem własnej wartości(?) Tak fajnie poprawiać swoje samopoczucie obrażając Mnie a przy okazji inne kobiety...(?) Jeszcze raz gratuluję. Pan czytaj komentarz niżej i nic nie zrozumiał, co mnie nie dziwi. Więc jeszcze raz... Panie Marku, każdy powinien żyć, każdy powinien być szczęśliwy, nikomu nie mamy zabierać życia. Ale My mówimy o innej sytuacji... kobieta ma urodzić ciężko chore, uposledzone dziecko, które umrze zaraz lub za 20 lat. To jest skazanie na męczeństwo. To proszę powiedzieć kobietom, że muszą urodzić. Być męczennicami. Za to Goretti została święta. Ja generalnie mam taką prośbę... żeby pisowscy aparatczycy nie uczyli kobiet świętości i moralności. Nie zmusza się kobiet do heroizmu. Nie zmusza się kobiet by rodziły upośledzone dziecko, co zaraz umrze... Tego by sam diabeł nie wymyślił. Jak ktoś nie widzi podwójnego dna... to niech się nie wypowiada w tej kwestii. Widziałam miłość i poświęcenie rodziców, kochających rodziców i tych, którzy swoje 30- letnie dziecko, najchętniej utopiły w łyżce wody gdyby tylko mogli. Psychicznie wykończonych, bo tak właśnie odbija się na zdrowiu rodziców, niepełnosprawność dziecka. Rodzice potrzebują specjalistycznej opieki w stanach depresyjnych. Aborcja jest, była i będzie, tylko niektórzy przedstawiają ją jak tekst z baru " kolejka dla wszystkich". Nikt nie jest ZA....ale życie, czasem pisze inne scenariusze. To nie jest jak Pan pisze jakaś chora nienawiść... proszę przeczytać moje komentarze, jeszcze raz tym razem ze zrozumieniem. Szczęścia i namiętności życzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
Czego sie tak podniecacie ,,tematem zastepczym,,.Wszystko i tak wroci do tego co bylo choc faktem jest, ze PIS sie przeliczyl z oddzwiekiem.Oni sa bezpieczni wiec na Was laske klada bo do wyborow 2 lata jeszcze. PIS przede wszystkim przejechal sie na koronie, na skali, ilosci . Nie przygotowali kompletnie nic! Przespali od wiosny az do jesieni i to co sie teraz dzieje w sluzbie zdrowia trza bylo czyms przykryc no ale czym? walneli z grubej rury ostry temat i zaczal sie gwalt. japy im sie usmiechnely, ze jest duze zainteresowanie aborcja!!!!- a nie korona!... wiec podgrzali temat a Wy jak owce...na ulice .......zakazac sie(?) Nie? Wlasnie takie bedzie teraz tlumaczenie! Zrobili Was i tyle......buha,ha,ha,ha,ha ....a aborcja? ustawy nie dzialaja z dnia na dzien wiec i tak nic z tego na razie i tak......na razie macie protesty,hasla i .......zrobienie sie w jajo buha,ha,ha,ha,ha,ha a z rewolucji jak to niektorzy mowia........bez jaj Fidele......wszystko maja pod kontrola!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Dobromirspoleczny napisał:
Norwegowie mówią że Polacy przywieźli najwięcej zakażeń koronki... za miesiąc będą mówić że przez wasze protesty to była największa zachorowalność między znów Polakami.
Zachorowalnosc wzrosla przez Wasze chodzenie do kosciola,wiem ze Wasza propaganda znalazla sobie sztucznego wroga,ale to wasz problem malutcy ludzie.Strajk kobiet jest jak najbardziej sluszny i razem z nimi spiewamy Wypierdalac z pisem i konfederacja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiktor.kruczyk3@wp.pl
(Wiktor.kruczyk3@wp.pl)
Wiking
Popieram Megip
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Was i was, nas i nas. O nic innego kaczorkowi nie chodzilo. Żryjmy sie nadal, a świnki z korytka wysysają rarytaski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok