Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Strajk paraliżuje Norwegię - rozmowa z kierowniczką firmy autobusowej - Norwegia

Czytali temat:
Agnieszka !!!! Krzysztof ....... Zbigniew Karpinski KRZYSZTOF MARCINIAK Mariusz 1901 M W KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. marcin124 (1569 niezalogowanych)
1 Post
Lukas Nowak
(LukasNowak)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do wideo Strajk paraliżuje Norwegię - rozmowa z kierowniczką firmy autobusowej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lukas Nowak
(LukasNowak)
Wiking
Przepraszam lecz dlaczego ta pani się wypowiada jako ekspert skoro nawet nie ma pojęcia dlaczego kierowcy strajkują tu nie chodzi tylko o pieniądze lecz o system pracy wykorzystywanie pracowników przez pracodawcę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Mariusz 1901
(Mariusz2204)
Nowicjusz
Ok.Ja rozumiem strajk.A co z tymi co kupili bilety miesięczne i nie mogę korzystać z atubusów i kto zwróci pieniądze za nie wykorzystanie bilet.Zarzad komunikacji powinien za to ponieść konsekwencje że nie zadbał o to że ludzie cierpią za debli którzy nie myślą!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
leszek gniedziejko
(leszek05)
Wiking
Szanowny panie Nowak proszę posłuchać dokładnie tego wywiadu , a dowie się pan dla czego strajkują. To prawdopodobnie pan nie wie tylko o co tu chodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lewy
(Lewy)
Wiking
Widzę ze trochę przenosimy do Norwegii polskie standardy - jest strajk, a media zamiast rozmawiać przynajmniej z obiema stronami rozmawiają tylko ze stroną pracodawcy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Mariusz 1901
(Mariusz2204)
Nowicjusz
I z czym to się wiąże że podniąsą kierowcą a bilety podrożeją i znowu ucierpią CI nas samym dole czyli pracownik fizyczny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok