Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

"Decyzje o wyjeździe podjęłam w 12 dni" DELFINA Moja Norwegia #16 - Norwegia

Czytali temat:
Maciej xXx jerzy chojeta Joanna Kuchnicka Dominika W mart enty daniel bednarek boj fra oszlo Josef Satan Magdalen@ Łukasz Ch Bartek Karpowski eta Alicja30 Paweł Załostowicz (1821 niezalogowanych)
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do wideo "Decyzje o wyjeździe podjęłam w 12 dni" DELFINA Moja Norwegia #16
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
A JA PO PIĘTNASULATACH WYJECHAŁEM Z NOREGI Z ZAKŁAMANEGO PAŃSTWA GDZIE UŚMIECH JEST OBOWIĄZKIEM A ZA PLECAMI FEŁSZ I KŁAMSTWO A INWIGILACJA OSIĄGA WIĘKSZY SZYT OD MONT EWEREST NAWED W TOALETACH SĄ KAMERY A JAK KTOŚ NIE WIERZY TO PROSZĘ BARDZO TOALETA OD KARL JOCHANS GATE DWORZEC GŁUWNY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -55  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
jurijgagarin napisał:
A JA PO PIĘTNASULATACH WYJECHAŁEM Z NOREGI Z ZAKŁAMANEGO PAŃSTWA GDZIE UŚMIECH JEST OBOWIĄZKIEM A ZA PLECAMI FEŁSZ I KŁAMSTWO A INWIGILACJA OSIĄGA WIĘKSZY SZYT OD MONT EWEREST NAWED W TOALETACH SĄ KAMERY A JAK KTOŚ NIE WIERZY TO PROSZĘ BARDZO TOALETA OD KARL JOCHANS GATE DWORZEC GŁUWNY

"Fełsz" to tu lata z twojego profilu. 15 lat w Pl i dalej po polsku pisać nie umieć..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -60  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Pisze tak jak umie po polsku i nie przejmóje sie graatyką i ortografią ważne że każdy rozumie pani Joanno ja rozmawiam w wielu jezykach i to dobrze tak jak moja żona ktura jest azjatką i nie rozmawia po polsku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
redakcjo z mojej norwegi jesteście załośni i jak podnużki i dalej ulegajcie polityce stronniczej a wolni ludzie bęndą życ dalej w wolnym świecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -35  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Super Norwegia jest Ci niezmiernie wdzieczna za to ze wyjecgales. Znacznie od tego czasu "klimat" sie w tym kraju poprawil'
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
jurijgagarin napisał:
A JA PO PIĘTNASULATACH WYJECHAŁEM Z NOREGI Z ZAKŁAMANEGO PAŃSTWA GDZIE UŚMIECH JEST OBOWIĄZKIEM A ZA PLECAMI FEŁSZ I KŁAMSTWO A INWIGILACJA OSIĄGA WIĘKSZY SZYT OD MONT EWEREST NAWED W TOALETACH SĄ KAMERY A JAK KTOŚ NIE WIERZY TO PROSZĘ BARDZO TOALETA OD KARL JOCHANS GATE DWORZEC GŁUWNY

Dlaczego przesiadujesz na tym forum? Jestes masochista?
A moze chcesz udzielac porad z trzeciej reki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
jurijgagarin napisał:
A JA PO PIĘTNASULATACH WYJECHAŁEM Z NOREGI Z ZAKŁAMANEGO PAŃSTWA GDZIE UŚMIECH JEST OBOWIĄZKIEM A ZA PLECAMI FEŁSZ I KŁAMSTWO A INWIGILACJA OSIĄGA WIĘKSZY SZYT OD MONT EWEREST NAWED W TOALETACH SĄ KAMERY A JAK KTOŚ NIE WIERZY TO PROSZĘ BARDZO TOALETA OD KARL JOCHANS GATE DWORZEC GŁUWNY

Jestesmy Ci bardzo wdzieczni ze wyjechales. Klimat sie znacznie tutaj od Twojego wyjazdy poprawil.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
jurijgagarin napisał:
A JA PO PIĘTNASULATACH WYJECHAŁEM Z NOREGI Z ZAKŁAMANEGO PAŃSTWA GDZIE UŚMIECH JEST OBOWIĄZKIEM A ZA PLECAMI FEŁSZ I KŁAMSTWO A INWIGILACJA OSIĄGA WIĘKSZY SZYT OD MONT EWEREST NAWED W TOALETACH SĄ KAMERY A JAK KTOŚ NIE WIERZY TO PROSZĘ BARDZO TOALETA OD KARL JOCHANS GATE DWORZEC GŁUWNY

...,,przeczytasz takiego,, to strach sie bać Norwegii
...taka Korea Północna albo kiedyś NRD...
...zapomniałeś dodać ,że na lotniskach aresztują za polską urodę i uśmiech(bezzebny ),porywają dzieci,boompengery majom,związki zawodowe majom,stawki minimalne...
...a i jeszcze mają wysokie zarobki i socjal......takie tam dyrdymaly....
...poczatki schizofrenii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok