Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Powroty z Norwegii #2 MAGDA - Norwegia

1 Post

(Batuchan)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do wideo Powroty z Norwegii #2 MAGDA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Batuchan)
Wiking
Ta cudowna wspaniała Madzia, po 2.5 roku wspôlnego życia, razem wròciliśmy z Norwegii żeby zacząč nowe życie w Polsce dzisiaj wyrzuciła mnie jak psa z domu, na mróz, bez złotòwki...byłem potrzebny jak miałem pracę, pieniądze a jak zostałem bez pracy zostałem potraktowany jak śmieć.. Ludzie nie wierzcie w to co pokazują bo to parcie na szkło i jedna wielka ściema..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Czy wszystkim kobietom chodzi o kase ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Co sie stało że straciłeś pracę i dochody i rodzinę,?!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Kobiety tak reagują tylko w jednym przypadku , jak wsadziłeś gdzie nie powinieneś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Batuchan napisał:
Ta cudowna wspaniała Madzia, po 2.5 roku wspôlnego życia, razem wròciliśmy z Norwegii żeby zacząč nowe życie w Polsce dzisiaj wyrzuciła mnie jak psa z domu, na mróz, bez złotòwki...byłem potrzebny jak miałem pracę, pieniądze a jak zostałem bez pracy zostałem potraktowany jak śmieć.. Ludzie nie wierzcie w to co pokazują bo to parcie na szkło i jedna wielka ściema..

..wtf?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post

(Batuchan)
Wiking
W dniu wywiadu musiałem opuścić z dziećmi mieszkanie i iść na plac zabaw, żeby nie przeszkadzać. Nie rozumiem tylko że Magda nawet nie wspomniała o mnie ani słowa w wywiadzie,żyjąc razem dwa lata w Norwegii.. razem podjęliśmy decyzję o powrocie do Polski..mieszkaliśmy razem przez pół roku, było raz dobrze a raz źle jak to w związku, były kłótnie, godzenie się, Magda zawsze mówiła że jak się kocha to na dobre i na złe... Wszystko było dobrze dopóki Magda nie poszła na studia, wszystko zaczęło się kręcić wkoło studiów, nic innego się nie liczyło, zostawałem z dziećmi jak tylko mogłem... Bo to korepetycje, bo egzaminy,życie studenckie.. Integracja z grupą..dyskoteka..chłopaki w grupie.. alkohol.Straciłem pracę bo zastałem oszukany przez firmę na mnóstwo godzin, straciłem wiele pieniędzy.. Szukając nowej pracy.. A pracuję od 28 lat.. Nagle zostałem wyrzucony z domu na zbity pysk, bez grosza, na mróz... Ja sobie poradzę bo zawsze sobie radziłem, zawsze miałem pod górkę.. wiele przeszedłem w swoim życiu.. nie poddam się... Tylko nie mogę zrozumieć jak nagle zostałem potraktowany jak śmieć nikomu nie potrzebny.. Pozdrawiam wszystkich i mieszkających w Norwegii i tych co wrócili do kraju... Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Batuchan)
Wiking
Zrobiliśmy razem w Norwegii przez 2 lata setki zdjęć a w wywiadzie nawet jedno wspólne się nie znalazło, jak trzeba być zimny i wyrachowanym żeby tak postępować, ja byłem tylko dodatkiem.. A teraz jestem śmieciem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Batuchan)
Wiking
Przykro mi to stwierdzić ale komuś tu woda sodowa do głowy uderzyła.. kariera..pieniądze..wykorzystywanie wszystkich do osiągnięcia celu.. Twarda i zimna kobieta która jest dobrym psychologiem i potrafi znakomicie manipulować ludźmi.. Nie wspomniała że wykonczyła męża i wsadziła go w Norwegii do psychiatryka a mnie też chciała... Wysyłała mnie do psychiatry ale na szczęście ja nie jestem naiwny...ta kobieta jest... Nie powiem kim... I radzę wszystkim facetom trzymać się z daleka od niej.. Dobrej nocy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok