Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Lech Poznań - Widzew Łódź (10.05.2013): oprawa LECH POZNAŃ ULTRAS - Norwegia

Czytali temat:
(704 niezalogowanych)
13 Posty

(gawlik30)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do filmu Lech Poznań - Widzew Łódź (10.05.2013): oprawa LECH POZNAŃ ULTRAS .
Pozdro dla lecha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
Lech od zawsze robił niechujowe oprawy, ale mimo wszystko musza sie jeszcze duzo uczyc od..... naj(L)epszych

Mnie najbardziej podobała sie oprawa Lecha na Legii "siemano guantamo" oraz we Wrocławiu "kiepskie zycie....."

Wiele fajnych pomysłów i zawsze do czegos nawiązują.....
Pozdro Ultras!

Jihad Legia !!!


Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(dzieciWildy)
Wiking
No fakt, oprawa "Boże chroń fanatyków" jest zajebista, udała się wam, ale to jest jedna na X lat/miesięcy a u nas takie oprawy to średnio co 2-3 mecz. Pozdro z Poznania, a niedługo z Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Jacek Skuła
(rulekkk)
Nowicjusz
Są jeszcze kibice, którzy nie mają ochoty dać komuś w zeby tylko dlatego, że ktoś kibicuje innej ekipie ?

A wracając do opraw... Lech i Legia to dwie najlepsze ekipy ultras.

pozdro dla kumatych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(dzieciWildy)
Wiking
jasne że są np ja. Wiadomo pokrzyczeć, wydrzeć mordę na Legie to my poznaniacy uwielbiamy, rzecz jasna, są też tacy co zaraz po pysku chcieli by się lać, ale wg mnie poznaniacy czy warszawiacy to tacy sami ludzie tylko poruszający się w innych krajobrazach, innych klimatach
Wiadomo, że jakby ktoś mi co chwile gadał legia to legia tamto to bym na pewno nie wytrzymał i spięcie by było, co nie?chyba jak każdy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Jacek Skuła
(rulekkk)
Nowicjusz
Wracasz mi wiarę w ludzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
rulekkk napisał:
Wracasz mi wiarę w ludzi


Polecam wam obu wyjazd na mecz w norwegii.....

Mam juz kilka za sobą, bo kibicuje tutaj Stromsgodset Drammen i ostatnio, zaliczyłem wyjazd na Odd grenland (Skien) i musze przyznac, ze sytuacje jakie tam miały miejsce są niewykonalne w Polszy...
Co nie oznacza, ze były złe, załosne, etc....

Heia Godset!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Jacek Skuła
(rulekkk)
Nowicjusz
marianekk napisał:
rulekkk napisał:
Wracasz mi wiarę w ludzi


Polecam wam obu wyjazd na mecz w norwegii.....

Mam juz kilka za sobą, bo kibicuje tutaj Stromsgodset Drammen i ostatnio, zaliczyłem wyjazd na Odd grenland (Skien) i musze przyznac, ze sytuacje jakie tam miały miejsce są niewykonalne w Polszy...
Co nie oznacza, ze były złe, załosne, etc....

Heia Godset!


Co masz na myśli ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok