Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Agnieszka Moja Norwegia Babcia66 (27575 niezalogowanych)
193 Posty
Stały Bywalec
To wracam na admina
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
sailor napisał:
To, ze niektorzy sa na poziomie rynsztkoka lub maja problemy psychiczne lub z alkoholem - tego nie unikniesz.
Szkoda tylko, ze admin zamiast, monitorowac wypowiedzi , zajmuje sie podrywaniem panienek...

No tak. Czyli sugerujesz, że obecny admin jest lesbijką??
No chyba, że jesteś na poziomie rynsztoka lub masz problem psychiczny lub z alkoholem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
tropik napisał:
Kow@lski napisał:
tropik napisał:
ankaper napisał:
Po przeczytaniu dzisiaj tematu o pomocy socjalnej dla samotynych matek postanowilam wiecej tu nie zagladac. To co sie dzieje na tym forum przekracza granice wszelkiej przyzwoitosci. Ludzie obrzucaja sie nawzajem blotem, nie przebierajac w slowach i nikt tego nie kontroluje. Kazdy kto probuje zabrac glos ma w zamierze pochwalic sie ile zarabia lub ile dostaje za niepracowanie i kto jest sprytniejszy od kogo. Oczernianie innych weszlo w krew co niektorym na tym forum. Nie mam przyjemnosci czytania tego wiec postanowilam pozegnac sie ze wszystkimi. Trzymajcie sie ludzie.

ankaper czy gdybys (tego Ci absolutnie nie zycze) stracila najblizsza osobe a ktos by sobie z tego drwil i wyliczal Ci jakie masz z tego korzysci , to wybacz ale chyba tez bys nie wytrzymala?
Odnosze wrazenie ze ten komentaz byl do mnie , ale poczytajcie sobie wczesniejsze posty tego pana odnosnie przyjazdu do Norwegii , czy w innych tematach on zawsze i wszedzie wszystkich krytykuje, a szczegolnie osoby pytajace o prace przyjezdzajace z Anglii czy Irlandii.
A wiekszosc obecnych forumowiczow wlasnie ta droga tu przybyla, ale siedza cichutko pod miotla i tylko sledza forum a pozniej wielkie ale o wulgaryzm.
pozdrawiam.


Halo, halo Tropik. Czy Ty pamietasz wszystkie wypowiedzi Hilton, a nie tylko te z ostatnich 3 dni? Nie przebierala w slowach, a po drugiej stronie mogla byc osoba w podobnej sytuacji...

Halo, halo Kowalski
Ja nie siedze caly czas na forum , ale tylu ludziom co Hilton pomogla na tym portalu i prywatnie, to nie wiem czy znajdzie sie ktos drugi taki tutaj . A ze czasami po kims pojechala
to widocznie miala racje , bo ilez mozna wkolo pisac to samo.
A zreszta nie trzeba bylo jej prowokowac
pozdrawiam.
ps.jest jedna z niewielu osob na tym portalu tak kompetentna w wielu sprawach , jak chciala doradzic to Jej sie obrywalo ze sie wymadrza.


Halo, halo, moze trzymajmy sie punktu ciezkosci tego tematu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(sailor)
Wiking
jasta102 napisał:
sailor napisał:
To, ze niektorzy sa na poziomie rynsztkoka lub maja problemy psychiczne lub z alkoholem - tego nie unikniesz.
Szkoda tylko, ze admin zamiast, monitorowac wypowiedzi , zajmuje sie podrywaniem panienek...

No tak. Czyli sugerujesz, że obecny admin jest lesbijką??
No chyba, że jesteś na poziomie rynsztoka lub masz problem psychiczny lub z alkoholem


Mowilem o Lukaszu; chyba ze on jest dziewczyna...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
sailor napisał:


Mowilem o Lukaszu; chyba ze on jest dziewczyna...


ja tam widzę, że aktualnym modem jest Basia
a Łukasz to który to, czyżby ten tam jak mu.... no ten w wilczej skórze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ankaper napisał:
... Nie mam przyjemnosci czytania tego wiec postanowilam pozegnac sie ze wszystkimi. Trzymajcie sie ludzie.
TRZYMAM SIĘ...
Szkoda , że zrezygnowałaś ... niemniej i tak nieraz bywa...

Miła i rzeczowa z Ciebie Pani...

Niemniej jak Mnie kiedyś tam ...PONIOSŁO...!!!... to założyłem ..strejkowy tymmat...
Nie sztuka .."ankaper" dać drapaka... !!! ,to potrafi każdy... , do tego nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności... ani też innych szkół...!!! .

Domyślam się iż Swoją Osobą nie chciałaś firmować , Tego co powyżej zaznaczyłaś ..
Niemniej jak już napisałem i również TAM...KIEDYŚ...POWIEDZIAŁEM...

Każde Forum , to odskocznia od dnia codziennego , jeżeli w realu będziemy się identyfikować z tym w całości , co Tu Tworzymy , to będzie źle... dla Nas samych...
taka kolej rzeczy...

...DO WSZYSTKIEGO TRZEBA PODCHODZIĆ Z UŚMIECHEM I DYSTANSEM...
...KAŻDEMU TRZEBA DAĆ SIĘ SWOBODNIE WYPOWIEDZIEĆ...pomimo tego ,że od czasu do czasu chce sobie... NASRAĆ W WŁASNYM POKOJU...

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ankaper napisał:
Po przeczytaniu dzisiaj tematu o pomocy socjalnej dla samotynych matek postanowilam wiecej tu nie zagladac. To co sie dzieje na tym forum przekracza granice wszelkiej przyzwoitosci. Ludzie obrzucaja sie nawzajem blotem, nie przebierajac w slowach i nikt tego nie kontroluje. Kazdy kto probuje zabrac glos ma w zamierze pochwalic sie ile zarabia lub ile dostaje za niepracowanie i kto jest sprytniejszy od kogo. Oczernianie innych weszlo w krew co niektorym na tym forum. Nie mam przyjemnosci czytania tego wiec postanowilam pozegnac sie ze wszystkimi. Trzymajcie sie ludzie.
cóż za wzruszająca i wyciskająca z oczu łzy epistoła
a nie dało to się wyjść tak po prostu po cichu bez robienia zamętu jak z restauracji, czy filmu gdzie klimat nie odpowiada?
swoją drogą to znam już przypadek dwóch intelektualistek, co to nakrzyczały, że poziom MN im do pięt nie dorasta i udały się na strajk, bojkot i wewnętrzną emigrację z portalu
nie płaczcie!!!! już są, już się udzielają
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(sailor)
Wiking
jasta102 napisał:
ankaper napisał:
Po przeczytaniu dzisiaj tematu o pomocy socjalnej dla samotynych matek postanowilam wiecej tu nie zagladac. To co sie dzieje na tym forum przekracza granice wszelkiej przyzwoitosci. Ludzie obrzucaja sie nawzajem blotem, nie przebierajac w slowach i nikt tego nie kontroluje. Kazdy kto probuje zabrac glos ma w zamierze pochwalic sie ile zarabia lub ile dostaje za niepracowanie i kto jest sprytniejszy od kogo. Oczernianie innych weszlo w krew co niektorym na tym forum. Nie mam przyjemnosci czytania tego wiec postanowilam pozegnac sie ze wszystkimi. Trzymajcie sie ludzie.
cóż za wzruszająca i wyciskająca z oczu łzy epistoła
a nie dało to się wyjść tak po prostu po cichu bez robienia zamętu jak z restauracji, czy filmu gdzie klimat nie odpowiada?
swoją drogą to znam już przypadek dwóch intelektualistek, co to nakrzyczały, że poziom MN im do pięt nie dorasta i udały się na strajk, bojkot i wewnętrzną emigrację z portalu
nie płaczcie!!!! już są, już się udzielają


Wiesz co, jasta, zmienilem w tym momencie zdanie na twoj temat. Nie chodzi o bycie "intelektualista". Chodzi o respekt dla innych ludzi i zrozumienie, ze za kazdym avatarem kryje sie czlowiek. Niestety zaczyna mi sie wydawac, ze nie jestes lepszy od polskich osilkow odwiedzajacych "Expressen" w Oslo, ktorzy na kazdy temat maja jeden komentarz "Odp... sie, bo ci przy...., ch...u".
Ja tez rezygnuje z dalszego udzialu w formum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
..fajnie

bedzie troche luzniej!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
panladnyzrodzina napisał:
..fajnie

bedzie troche luzniej!

i poziom się podniesie wszak on dalej myślał, że adminem jest Lukasz, a w Polsce pewnie rządzi Gomułka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok