Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Do administracji ! hejterzy z piekla rodem :/ - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz Brzeziński Maciej A Kamil Kurowski Agnieszka Moja Norwegia Magda Be (36489 niezalogowanych)
37 Postów
Ewa Emka
(ewaem)
Nowicjusz
Sadze, ze nie jestem odosobniona w swoich przemysleniach na temat moderowania tutejszego forum jak i zniesmaczona zachowaniem scislej grupy debilnych uzytkownikow (sorry za okreslenie tych osob ale te jest najlagodniejsze z tych jakie przychodza mi na mysl).

Sama strona www.mojanorwegia.pl/ jest bardzo cennym zrodlem informacji jednakze forum wspolistniejace do strony a jednoczesnie skladajace sie na jedna calosc staje sie jakas farsa psujaca opinie o w/w stronie.
Nie rozumiem jak administracja moze sobie pozwolic na takie zachowania bo to tylko swiadczy o braku profesjonalizmu posrod tworcow strony. Osobiscie poznalam 4 osoby w przeciagu kilkunastu dni, ktore z powodu obrazliwych komentarzy w ich kierunku postanowily wiecej nie zagladac pod ten adres czyli co za tym idzie - o kilka odbiorcow reklam mniej. Latwo przeliczyc ile takich osob mozna sie pozbyc w ciagu roku. Wyjatkowym zas nietaktem jest moderowanie kryptoreklam posrod wpisow skladajacych sie glownie ze slow powszechnie uznawanych za obelzywe Czy az tak trudno w automacie wprowadzic sobie moderowanie przeklenstw ? odbiorca takowych czulby sie (pozornie) nieco lepiej widzac gwiazdeczki w takim slowie jak np k**wa
Czytalam regulamin forum i z przykroscia stwierdzam, ze wiele z punktow niniejszego regulaminu jest lamane sredno raz na 5 minut czyli swiadczy to o czym ? skorumpowaniu moderatorow przez kilku uzytkownikow ? a moze to wlasnie osobnicy, ktorzy to swoja blyskotliwoscia innego rodzaju skutecznie odstraszaja wartosciowych uzytkownikow forum, sa wlanie moderatorami ?
Jakkolwiek by na to nie patrzac prosze bardzo szanowna administracje o zadecydowanie jaka droga ma dalej podazac niniejsze forum ! Zyjemy w XXI wieku, wieku cywilizacji gdzie to poziom rozwoju czlowieczenstwa do czegos zobowiazuje a jesli podzielacie moja i nie tylko moja opinie to uprzejmie prosze chociazby o jeden przywilej dla normalnych uzytkownikow ... mozliwosc wlaczenia ignora na tych, ktorzy nie zasluguja na nasza uwage i ktorzy przeszkadzaja w prowadzeniu normalnej dyskusji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
oczywiście takiego debila jak brzydal vel luj powinni usunąć a tego nie robią , te ciągłe reklamy w gabrielowym strejkowym temacie też wk...wiają na pierwszej stronie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
tak popieram
patima sie pozbyc jak najszybciej, bo pijany tu przychodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
472 Posty
lu j
(luj)
Wyjadacz
Bosze: chron nas od - normalnych!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
jasta102 napisał:
tak popieram
patima sie pozbyc jak najszybciej, bo pijany tu przychodzi


za twoje pije ?? jak byś nie był taki chytry to i za twoje zdrowie wypijem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
zaraz się zmoczę z twojej mordy na foto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
ewaem napisał:
Sadze, ze nie jestem odosobniona w swoich przemysleniach na temat moderowania tutejszego forum jak i zniesmaczona zachowaniem scislej grupy debilnych uzytkownikow (sorry za okreslenie tych osob ale te jest najlagodniejsze z tych jakie przychodza mi na mysl).

Sama strona www.mojanorwegia.pl/ jest bardzo cennym zrodlem informacji jednakze forum wspolistniejace do strony a jednoczesnie skladajace sie na jedna calosc staje sie jakas farsa psujaca opinie o w/w stronie.
Nie rozumiem jak administracja moze sobie pozwolic na takie zachowania bo to tylko swiadczy o braku profesjonalizmu posrod tworcow strony. Osobiscie poznalam 4 osoby w przeciagu kilkunastu dni, ktore z powodu obrazliwych komentarzy w ich kierunku postanowily wiecej nie zagladac pod ten adres czyli co za tym idzie - o kilka odbiorcow reklam mniej. Latwo przeliczyc ile takich osob mozna sie pozbyc w ciagu roku. Wyjatkowym zas nietaktem jest moderowanie kryptoreklam posrod wpisow skladajacych sie glownie ze slow powszechnie uznawanych za obelzywe Czy az tak trudno w automacie wprowadzic sobie moderowanie przeklenstw ? odbiorca takowych czulby sie (pozornie) nieco lepiej widzac gwiazdeczki w takim slowie jak np k**wa
Czytalam regulamin forum i z przykroscia stwierdzam, ze wiele z punktow niniejszego regulaminu jest lamane sredno raz na 5 minut czyli swiadczy to o czym ? skorumpowaniu moderatorow przez kilku uzytkownikow ? a moze to wlasnie osobnicy, ktorzy to swoja blyskotliwoscia innego rodzaju skutecznie odstraszaja wartosciowych uzytkownikow forum, sa wlanie moderatorami ?
Jakkolwiek by na to nie patrzac prosze bardzo szanowna administracje o zadecydowanie jaka droga ma dalej podazac niniejsze forum ! Zyjemy w XXI wieku, wieku cywilizacji gdzie to poziom rozwoju czlowieczenstwa do czegos zobowiazuje a jesli podzielacie moja i nie tylko moja opinie to uprzejmie prosze chociazby o jeden przywilej dla normalnych uzytkownikow ... mozliwosc wlaczenia ignora na tych, ktorzy nie zasluguja na nasza uwage i ktorzy przeszkadzaja w prowadzeniu normalnej dyskusji.

Spi**dalaj..... cenzura byla zs PRL! A w Norwegii kazdy moze mowic to co chce!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
ale ja nie pije
jeszce w vinmonopolet nie bylem a mam ledwie 200m do sklepu


moze co nowych z angliji szokuje ze ty przacy nie daja na ulicy
z komunikatywnym angielskim


najechalo sie bydla wyborcow PO z angli
i ma jakies waty

forum to nie armia zbawioenie

chcesz porade tro masz PC platyne na portalu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
widze ze akrytwna jestes w temacie anonimowych alkocholikow
i tego sie trzymaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
to znaczy że nie ma żadnego hamulca ?? normalni ludzie ( oczywiście z poza warszawy ) umieją się wypowiedzieć bez rzygania na innych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok