Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Śmieci w PM - ode - Norwegia

Czytali temat:
J M (6307 niezalogowanych)
69 Postów
Roman Sabiat
(sabiat)
Początkujący
Nie podoba mi się, kiedy spamer robi mi śmietnik w Wiadomościach.
Aby nie być gołosłownym wklejam wiadomość:

Pozdrowienia z Renee,
I przepraszam za najście do prywatności, ponieważ nie znają się nawzajem, ale zwrócić uwagę i zrozumieć mój powód kontaktu z tobą Proszę, nie bądź na mnie zły.
Nazywam się Renee Oda, mają ładną dziewczynę z wielkim uśmiechem, widziałem dzisiaj swój profil to było tak dobre do me.I czujesz się tylko jednego brakuje w moim życiu wszedł więc postanowiłem zatrzymać się na nim, i niech cię wiem, że jestem zainteresowany osoby.

jestem szczęśliwy, aby skontaktować się z Tobą po moim kierunku, aby znaleźć ładne zaufanego i niezawodnego przyjaciela I szczere były podyktowane napisać do Ciebie po zobaczyć kontakt wiem, że ten e-mail będzie spotkać cię w dobrym zdrowiu, a także zaskoczony. Jestem tu, by zasięgnąć twojej rady, z których wiem, że pomaga mi ponad pochodzą mojej sytuacji,

jestem obecnie jednym dziewczyna Moja najdroższa, W zwykłej porze, może to proszę pisać do mnie na mój adres (reneebaby_24@yahoo. com) tak, że ja powiedzieć coś więcej o sobie, moje dane, moje zdjęcia i cel pisania do Ciebie. Proszę nie lekceważyć skromne i samotne serce.Dobra przyjaźń jest podstawą budowania na innych względnych, co nadejdzie. i cierpliwie czekać, aby usłyszeć od ciebie. Dziękujemy i nadal błogosławił
Yours New Friend
Renee

Zarejestrowany na forum jako ode z adresem: reneebaby_24@yahoo.com
Nawiasem mówiąc "postać" znana ze spamu w cale sieci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
408 Postów

(maszkar)
Wyjadacz
Zawsze masz możliwość usunąć, lub w Aktualizuj profil, w zakładce Komentarze, w drugim punkcie Automatycznie publikuj zaznacz nie. Dopóki się nie zalogujesz i zaakceptujesz lub nie taki wpis, nikt oprócz Ciebie go nie zobaczy na Twoim profilu. To dość skuteczne, tyle, że będą podsyłać Ci podobne teksty na PW, a tego prócz Ciebie nikt nie widzi. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
Roman Sabiat
(sabiat)
Początkujący
Mam taka możliwość, maszkar , ale chodzi mi o coś więcej niż tylko sprzątanie po ode.
Jestem zdania, ze każdy spamer to kryminalista i ze należy go jak najszybciej wykopać z forum, tak aby nie narobił szkód.
Mnie trudno nabrać na ładnie brzmiące słówka, ale nie każdy jest taki jak ja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok