Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

RODO - Norwegia

11 Postów

(Merethe)
Wiking
od kilku dni proboje skontaktowac sie z Moja Norwegia wyslalam maile oraz formularz kontaktowy prosilam o usuniecie mojego konta oraz moich danych osobowych z forum
Nikt nie odpowiada moje konto nadal istnieje
Czy tak Moja Norwegia przestrzega nowego prawa o ochronie danych osobowych RODO ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
MojaNorwegia.pl
(MojaNorwegia.pl)
Wiking
Szanowna Pani,

oczywiście, portal MojaNorwegia.pl działa zgodnie z nowymi zasadami RODO i odpowiadamy na maile od użytkowników odnośnie ochrony danych osobowych. Zgodnie z obecną polityką prywatności www.mojanorwegia.pl/polityka-prywatnosci.html mamy 30 dni na odniesienie się do otrzymanej prośby. Jednak staramy się robić to tak szybko, jak to możliwe i odpowiadamy zwykle w ciągu kilku lub kilkunastu dni.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół portalu MN
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
11 Postów

(Merethe)
Wiking
Prosze nie wprowadzac w blad mnie i uzytkownikow
Wewnetrzny regulami Forum Moja Norwegia nie ma wplywu na nowe przepisy Unii Europejskiej RODO a wrecz odwrotnie
Prosze dobrze przeczytac przepisy wyraznie pisze ze na prosbe uzytkownika nalezy BEZWLOCZNIE usunac trwale wszystkie dane osobowe a nie tak jak sugerujecie w ciagu 30 dni powolujac sie na wewnetrzny regulamin Forum
Dane osobowe sa moja wlasnoscia i to ja decyduje ze maja byc skasowane z Waszego systemu bezwlocznie
Mieszkam w Norwegii od prawie 40 lat doskonale wiem jakie mam tu prawa jako obywatel tego kraju wiem takze jakich uzyc srodkow jezeli to prawie jest naruszane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
MojaNorwegia.pl
(MojaNorwegia.pl)
Wiking
Szanowna Pani,

proszę sprawdzić skrzynkę mailową, wysłaliśmy tam niezbędne informacje dotyczące Pani sprawy.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół portalu MN
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
dlaczego moje posty w tym temacie zostały usunięte ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok