Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kontrola NAF. - Norwegia

205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
Hei.
Gdzie mogę znaleźć pełną listę punktów kontrolnych /kontrollpunkt/ które są wyszczególniane podczas kontroli auta.
Szukałem na stronie naf. jednak nie dałem rady.
Mam parę punktów do naprawy, jednak typek nie chciał fizycznie pokazać po kontroli, a tłumacz google nie bardzo dokładnie to tłumaczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Witam wszystkich
(Witam wszystkich)
Wiking
Podjedz do polskiego fachowca bo norwegowie jak sam pisales dymaja naiwnych frajerow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
Witam wszystkich napisał:
Podjedz do polskiego fachowca bo norwegowie jak sam pisales dymaja naiwnych frajerow
Czy mógłbyś rozwinąć tą swoją myśl?
Ponieważ:
-Jakiego "polskiego fachowca" ?, skoro jak dotąd jeszcze nie spotkałem takiego na oficjalnym stanowisku kontrolnym NAF. - natomiast pełno jest pastowanych i to z pełnymi uprawnieniami do samodzielnej kontroli.
- Jakiego "naiwnego frajera" i jaki to "norweg"?, skoro to oficjalny i państwowy przegląd auta, ponadto to nie był Norweg, a zwykły muślim, jednak z prawem do samodzielnej i niezależnej kontroli.
To co on, zakwalifikował jako usterkę ŻADEN "polski fachman" i nie tylko, nie jest w stanie prawnie podważyć.
Dlatego zastanów się następnym razem nad słownictwem w swoich wypowiedziach na forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Witam wszystkich
(Witam wszystkich)
Wiking
morss. napisał:
Witam wszystkich napisał:
Podjedz do polskiego fachowca bo norwegowie jak sam pisales dymaja naiwnych frajerow
Czy mógłbyś rozwinąć tą swoją myśl?
Ponieważ:
-Jakiego \"polskiego fachowca\" ?, skoro jak dotąd jeszcze nie spotkałem takiego na oficjalnym stanowisku kontrolnym NAF. - natomiast pełno jest pastowanych i to z pełnymi uprawnieniami do samodzielnej kontroli.
- Jakiego \"naiwnego frajera\" i jaki to \"norweg\"?, skoro to oficjalny i państwowy przegląd auta, ponadto to nie był Norweg, a zwykły muślim, jednak z prawem do samodzielnej i niezależnej kontroli.
To co on, zakwalifikował jako usterkę ŻADEN \"polski fachman\" i nie tylko, nie jest w stanie prawnie podważyć.
Dlatego zastanów się następnym razem nad słownictwem w swoich wypowiedziach na forum.

natomiast pełno jest pastowanych
w niczym lepszy od "pastowanego" nie jestes, dlatego zastanów się następnym razem nad słownictwem w swoich wypowiedziach na forum
Jakiego \"naiwnego frajera\" i jaki to \"norweg\"?, skoro to oficjalny i państwowy przegląd, ponadto to nie był Norweg, a zwykły muślim
czyli wydymał Cię oficjalny i państwowy przegląd czy może zwykły muślim
ŻADEN \"polski fachman\" i nie tylko, nie jest w stanie prawnie podważyć.
dlatego pozbądź sie tej starej i zdezelowanej skody, bo żaden tłumacz nie określi już jej stanu. Pozostaje tylko udać się po vrakmelding i kupić sobie rower za otrzymane 3000 nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
Szukam strony z punktacją do podstawowej kontroli pojazdów, tzw. kontrollpunkt.
Gdzie taką stronę znaleźć?
Na stronie NAF nie ma żadnych odnośników.
Pomoże ktoś, bez zbędnych i niezbyt rozgarniętych komentarzy jak powyższe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
SailorMoon
(SailorMoon)
Wiking
Przeciez to wystarczy wejsc na strone internetowa i wszystko jest opisane w odpowiednich zakladkach

najpierw piszesz 9000 postow obrazajac Polakow a potem skomlesz o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
rysiekryszard
(rysiekryszard)
Wiking
Witam wszystkich napisał:
morss. napisał:
Witam wszystkich napisał:
Podjedz do polskiego fachowca bo norwegowie jak sam pisales dymaja naiwnych frajerow
Czy mógłbyś rozwinąć tą swoją myśl?
Ponieważ:
-Jakiego \\\"polskiego fachowca\\\" ?, skoro jak dotąd jeszcze nie spotkałem takiego na oficjalnym stanowisku kontrolnym NAF. - natomiast pełno jest pastowanych i to z pełnymi uprawnieniami do samodzielnej kontroli.
- Jakiego \\\"naiwnego frajera\\\" i jaki to \\\"norweg\\\"?, skoro to oficjalny i państwowy przegląd auta, ponadto to nie był Norweg, a zwykły muślim, jednak z prawem do samodzielnej i niezależnej kontroli.
To co on, zakwalifikował jako usterkę ŻADEN \\\"polski fachman\\\" i nie tylko, nie jest w stanie prawnie podważyć.
Dlatego zastanów się następnym razem nad słownictwem w swoich wypowiedziach na forum.

natomiast pełno jest pastowanych
w niczym lepszy od \"pastowanego\" nie jestes, dlatego zastanów się następnym razem nad słownictwem w swoich wypowiedziach na forum
Jakiego \\\"naiwnego frajera\\\" i jaki to \\\"norweg\\\"?, skoro to oficjalny i państwowy przegląd, ponadto to nie był Norweg, a zwykły muślim
czyli wydymał Cię oficjalny i państwowy przegląd czy może zwykły muślim
ŻADEN \\\"polski fachman\\\" i nie tylko, nie jest w stanie prawnie podważyć.
dlatego pozbądź sie tej starej i zdezelowanej skody, bo żaden tłumacz nie określi już jej stanu. Pozostaje tylko udać się po vrakmelding i kupić sobie rower za otrzymane 3000 nok


ze tez moderacja toleruje takie jawne szerzenie mowy nienawisci ,dyskryminacje ze wzgledu na narodowosc oraz islamofobie

Przeciez jest zobowiazane w takich wypadkach do informowanie prokuratury o adresie IP uzytkownika
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok