Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

43 Posty
Georg M.
(nieznajomy30)
Nowicjusz
tak tylko kwestia czy znajdziesz takiego co przyjdzie tylko podlączenia zrobic tu jest troche inaczej jak w pl a jak bierzesz elektryka ktory ma rabaty to jeszcze na tym mozesz zyskac wzgledem materialu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
XY YZ
(Watrobka89)
Początkujący
no ta...
słuchaj sprawdziłem to i jest tak jak mówiłem. Jest stara instalacja z dwoma przewodami. W jednym pokoju nie ma grzejnika a pod oknem wystają 2 przewody. I teraz pytanie właśnie w nawiązaniu do wcześniejszych. Chcę zawiesić tam grzejnik elektryczny i podłączyć do tych wystających przewodów. Stąd moje 2 pytania :
1. Założyć w to miejsce gniazdko bez uziemienia czy założyć gniazdko z uziemieniem i zmostkować je ?
2. Czy po prostu połączyć ten grzejnik z tymi przewodami poprzez kostki wago i zaślepić to zaślepką i już.
??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Tomasz Kotkowski
(tomkot73)
Wiking
PR 2,5 kwadrat albo 1,5 kwadrat. NA goły przewód załada się jordstrompe i masz wszystko jasne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Georg M.
(nieznajomy30)
Nowicjusz
Nie zwyczajny jestem prowadzenia nauk el zapraszamy na priv ustalimy termin szczegóły przyjade zrobię i kazdy będzie zadowolony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
XY YZ
(Watrobka89)
Początkujący
zeby gniazdko zalozyc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Georg M.
(nieznajomy30)
Nowicjusz
Oszczędzać to by kazdy chciał... A uczyć się nie było komu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
XY YZ
(Watrobka89)
Początkujący
Zapytałem o radę, którą wymieniłem w dwóch punktach. Osoba inteligentna i skora do pomocy potrafi napisać w 1 zdaniu, którą opcję wybrać. Nie ma potrzeby robić z tego wielkiego HALO Do Bergen chcesz jechać, żeby gniazdko założyć w 2 minuty ? ;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Georg M.
(nieznajomy30)
Nowicjusz
a kto tu robi jakies halo?? człowieku wyluzuj troche bo za bardzo sie spinasz bylem w drodze jak pisalem dlatego nie moglem sie skupic dokladnie na przeczytaniu twojego całegoo wpisu na telefonie podczas jazdy autem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
XY YZ
(Watrobka89)
Początkujący
nie spinam sie ;p Do mnie już jedziesz ? Poczekaj ! Jeszcze nic nie ustaliliśmy !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok