Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dofinansowanie do KREDYTU - Norwegia

1 Post
Adam aaj
(ajot1)
Wiking
Witam od pewnego czasu interesuję się tematem wzięcia kredytu na mieszkanie w Norwegii. natomiast chciałbym to zrobić przy jak najmniejszym wkładzie własnym który jest wymagany. z tego co googlowałem to istnieją pożyczki z komuny tj Startlån i førstehjemslån, Czy ktoś może bardziej się interesował tematem i wie jak sprawa wygląda ze strony komuny i jesli tak to jakie kwoty mozna uzyskać przykładowo za mieszkanie warte kr 2mln. A może jest ktoś kto zajmuje się załatwianiem takich rzeczy profesjonaline...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
ajot1 napisał:
Witam od pewnego czasu interesuję się tematem wzięcia kredytu na mieszkanie w Norwegii. natomiast chciałbym to zrobić przy jak najmniejszym wkładzie własnym który jest wymagany. z tego co googlowałem to istnieją pożyczki z komuny tj Startlån i førstehjemslån, Czy ktoś może bardziej się interesował tematem i wie jak sprawa wygląda ze strony komuny i jesli tak to jakie kwoty mozna uzyskać przykładowo za mieszkanie warte kr 2mln. A może jest ktoś kto zajmuje się załatwianiem takich rzeczy profesjonaline...

Sprawdź tutaj : www.multinorfinans.no
Zgłoś wpis
69 Postów
marek przydzial
(jelcyn1111)
Początkujący
Bzdury opowiadasz. O startlån mozesz aplikowac caly rok. Jestem akurat nabiezaco. Odnośnie kasy , jesli masz na koncie okolo 100 tys. To jest ok. Zbyt malo tez nie jest dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok