Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mercedes A klasa skrzynia - Norwegia

Czytali temat:
Robert . Kasia K boj fra oszlo Krzysztof spyro Grzes13 Xxx Monikka1 Ole_Nordmann (2325 niezalogowanych)
2 Posty
Grzes13 Xxx
(Grzes13)
Wiking
Witam. Posiadam Mercedesa klasy A W168 z 99roku półautomat niestety ale mam wielki problem ze skrzynia biegów otóż należałoby zaprogramować skrzynie za pomocą programu Mercedesa niestety mało kto posiada ten program i wogole ma pojęcie Na ten temat do tego doszły by jeszcze inne problemy związane z komputerem dlatego proszę o pomoc jeżeli miałby kto jakieś namiary na dobrego elektromechanika bądź mechanika z Oslo okolice Oslo mogą być też inne rejony Norwegii Bergen również wchodzi w grę. Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Grzes13 napisał:
Witam. Posiadam Mercedesa klasy A W168 z 99roku półautomat niestety ale mam wielki problem ze skrzynia biegów otóż należałoby zaprogramować skrzynie za pomocą programu Mercedesa niestety mało kto posiada ten program i wogole ma pojęcie Na ten temat do tego doszły by jeszcze inne problemy związane z komputerem dlatego proszę o pomoc jeżeli miałby kto jakieś namiary na dobrego elektromechanika bądź mechanika z Oslo okolice Oslo mogą być też inne rejony Norwegii Bergen również wchodzi w grę. Pozdrawiam wszystkich

Zerknij tutaj, powinieneś znaleźć pomoc: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/motoryzacja/warsztaty
Zgłoś wpis
2 Posty
Grzes13 Xxx
(Grzes13)
Wiking
Wiem o tym tyle że już zostało włożone za dużo i nie opłaca się tego komuś oddać za grosze a tak naprawdę nie dużo potrzeba żeby go zrobić nie chce dać go do serwisu Mercedesa bo zaraz stwierdza że trzeba pół auta wymienić..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Robert .
(BilXtra)
Stały Bywalec
wyslalem Ci nr na PW
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok