Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

TELEWIZJA - Norwegia

Czytali temat:
Gosia Ssssss MIROSLAW SZYMANOWSKI Joanna L. Krystyna Krychowska tania satka Michał Norweski Michal001 //// Lukasz C Mika Ren Sylwia Gorska Rockeffeler87 Rocky edyta2324 (4585 niezalogowanych)
10 Postów
Adam Adam
(AdamsAdam)
Wiking
Witam.
Mam pytanie do osob ogarniajacych temat.
Mianowicie:
Kupiłem telewizor i mam problem z odbieraniem telewizji. Podlączyłem kabel z gniazda (do internetu i tv mam jedno gniazdo z 2 wyjsciami) i nie mogę właczyć zadnego programu. Znalazlo mi sporo kanałow ale żadnego nie mogę oglądać ( wyskakuje komunikat, że albo jest kodowany, albo niedostepny), natomiast wszystkie kanaly radiowe dzialaja bez problemu.
Ma ktoś jakis pomysl gdzie moze lezec problem ?
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Mirek .
(Fh1)
Początkujący
Kupiłeś zły telewizor, tez tak miałem .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Adam Adam
(AdamsAdam)
Wiking
hehe to raczej dziwny pomysl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
93 Posty
Początkujący
Jeśli chodzi o kablówkę to z tego co myślę powinieneś mieć CAM i kartę do odkodowywania kanałów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Adam Adam
(AdamsAdam)
Wiking
oo.. mozesz cos wiecej o tym napisac ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Janku Kumarski
(happycappy)
Wiking
z tą telewizją to same problemy, wole internet a tam też mogę oglądać wszystko co chcę - polskie kanały np. Używam IMEDIA VPN i sobie chwalę, zmienia numer IP więc nie ma problemów z ograniczeniami terytorialnymi, śmiga bez zarzutu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
Tomasz Kacperski
(Niezniszczalny)
Początkujący
Podstawowe pytanie to z jakiej telewizji korzystasz. Altibox, canal digital, riks?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
Jeśli korzystasz z kablówki, to jedyne kanały które mogą być to tylko analogowe, reszta cyfrowa kodowana, musisz mieć moduł z kartą, lub osobno dekoder z Get czy innej, wtedy po hdmi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Anteny napisał:
Jeśli korzystasz z kablówki, to jedyne kanały które mogą być to tylko analogowe, reszta cyfrowa kodowana, musisz mieć moduł z kartą, lub osobno dekoder z Get czy innej, wtedy po hdmi.

dekodery tez maja wyjscie RF aby mozna bylo na "bańce" ogladac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Carana)
Wiking
Witam, czy ktoś korzystał moze z imediavpn.pl/ -z tego co wiem koncentrują się na usługach IMEDIA VPN - oglądanie polskiej telewizji VOD podczas pobytu za granicą. Usługa zmienia adres IP na Polski, przez co umożliwia dostęp do treści z ograniczeniami terytorialnymi. Słyszałam, że to dobra opcja i dużo osób polecało, ale chciałam się upewnić. Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok