Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Usługi, Pomoc i Oferta telefonii MyCall - Norwegia

14 Posty
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Świetnie. Czy wytłumaczy mi ktos dlaczego w lebarze nie dochodza smsy z telenor? I vice-versa? Dlaczego bardzo czesto nie mozna sie do mnie dodzwonić (nummer er ikke i brukt- taka głosowa wiadomosc dla moich znajomych) , a potem sie ze mnie troszke smieją ze ma telefon czesto wyłączony, bo zamiast pracowac to flirtuję!!! Mogłby ktos to naprawic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Hilton napisał:
Świetnie. Czy wytłumaczy mi ktos dlaczego w lebarze nie dochodza smsy z telenor? I vice-versa? Dlaczego bardzo czesto nie mozna sie do mnie dodzwonić (nummer er ikke i brukt- taka głosowa wiadomosc dla moich znajomych) , a potem sie ze mnie troszke smieją ze ma telefon czesto wyłączony, bo zamiast pracowac to flirtuję!!! Mogłby ktos to naprawic


Mialem tak samo, w lebarze nie potrafili powiedziec mi dlaczego tak sie dzieje, mialem jeszcze problem z doladowaniem online, telefon tez kupilem u nich wiec wina aparatu odpada.... przesiadz sie na Chess .... zachowujac numer ... u mnie dziala, ceny zblizone
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Hilton napisał:
(nummer er ikke i brukt- taka głosowa wiadomosc dla moich znajomych)

ja mam najczesciej: Den du ringer kan ikke svar for øyeblikket....
teraz mam dwa numery a lebary uzywam do dzwonienia na vennery i szafa gra.. ale Lebara straszna jest - kiedys zablokowali mi cale konto tylko dlatego bo czesto sobie telefon przez internet doladowywalem.. a pozniej po odblokowaniu - tez zablokowali bo uzywalem innej karty hehehe paranoja....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(AniaRNorway)
Wiking
To po co używać Lebary???? Przecież jest jeszcze Telenor i NetCom! Ja mam Telenor na kartę i nie narzekam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
JLK21 napisał:
Hilton napisał:
(nummer er ikke i brukt- taka głosowa wiadomosc dla moich znajomych)

ja mam najczesciej: Den du ringer kan ikke svar for øyeblikket....
teraz mam dwa numery a lebary uzywam do dzwonienia na vennery i szafa gra.. ale Lebara straszna jest - kiedys zablokowali mi cale konto tylko dlatego bo czesto sobie telefon przez internet doladowywalem.. a pozniej po odblokowaniu - tez zablokowali bo uzywalem innej karty hehehe paranoja....


Mnie sie tez zdarzyło, tylko najpierw mówi ikke, a potem kan svar...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(alfred)
Wiking
Pewnie winne sa temu przeciazone nadajniki (lebara korzysta teraz z nad. telenora, wiec priorytet maja zapewne uzytkownicy telenora ) U mnie na prowincji (ale zupelnie bliziutkiej) lebara dziala ok

I tylko zeby mi nie bylo z ta lebara tak jak z tym gdy facet na stacji spytal mnie ile pali auto, a ja pochwalilem sie ze 7,5, a w dalszej drodze palil juz 10
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
valdez valdez
(valdez76)
Wiking
Akurat autor ma rację!!!!Z neta,czyli różnego rodzaju darmowych skrzynek smsy też nie chodzą......Za wiadomość należą mu się oklaski,wiadomość sprawdzona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
valdez76 napisał:
Akurat autor ma rację!!!!Z neta,czyli różnego rodzaju darmowych skrzynek smsy też nie chodzą......Za wiadomość należą mu się oklaski,wiadomość sprawdzona

mnie z gulesider - jeszcze sie nie zadazylo zeby cos nie doszlo!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok