Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polska telewizja - Norwegia

2 Posty
Janina Czychowska
(Jasia1961)
Wiking
Mam pewien problem. Wyjeżdżam niedługo do pracy do Norwegii i chciałabym oglądać tam polską TV. Kolega, który tam już jest ma cyfrowy polsat w abonamencie, ale niedługo wraca do Polski i dekoder zabiera ze sobą. Natomiast zostawia antenę satelitarną i całe okablowanie. I chciałabym się dowiedzieć czy jakbym kupiła jakiś model dekodera cyfrowego polsatu z nieaktywną kartą to czy będę miała możliwość oglądania jakichś polskich kanałów, oczywiście po podłączeniu dekodera z nieaktywną kartą i nie będącego w abonamencie. Chodzi mi o dekodery wystawione na allegro, w zestawie z nieaktywną kartą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...jaki

masz kolor wlosow ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
257 Postów
mirek rumianek
(mir_rum)
Stały Bywalec
i jakie IQ.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
Paweł taki tam
(Wujekdobrarada)
Początkujący
Jasia1961 napisał:
Mam pewien problem. Wyjeżdżam niedługo do pracy do Norwegii i chciałabym oglądać tam polską TV. Kolega, który tam już jest ma cyfrowy polsat w abonamencie, ale niedługo wraca do Polski i dekoder zabiera ze sobą. Natomiast zostawia antenę satelitarną i całe okablowanie. I chciałabym się dowiedzieć czy jakbym kupiła jakiś model dekodera cyfrowego polsatu z nieaktywną kartą to czy będę miała możliwość oglądania jakichś polskich kanałów, oczywiście po podłączeniu dekodera z nieaktywną kartą i nie będącego w abonamencie. Chodzi mi o dekodery wystawione na allegro, w zestawie z nieaktywną kartą.


raczej działać nie będzie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Paweł S.........
(Blackblack)
Wiking
Taki dekoder będzie działał tylko na kanały niekodowane, pod warunkiem ze ten dekoder był w umowie na własność. Jeżeli jest to dekoder który miał być zwrócony po zakończonej umowie, to taki dekoder jest zablokowany i nic z nim nie zrobisz.
Dlaczego chcesz kombinować z zakupem z Allegro?
Najtańszy pakiet Polsatu, Cyfry+, Telewizji na kartę, jest w granicach 20 - 25 zł miesięcznie. Kupujesz wraz z dekoderem na własność.
Za dekoder zapłacisz maksymalnie 200zl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Basia chesterka
(Basia40)
Nowicjusz
Musiasz miec aktywna karte polsatu do dekodera to musisz podpisac umowe abonamecka
Ale masz strone web.tv za 35 zl masz 3 msc tyle kanałów polskich do ogladania.
Wychodzi taniej nic polsat
weeb.tv/channels
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
jesli masz antene polsatu to i cyfre bedziesz odbierac.. i enke i co tam zechcesz
to tak na marginesie...
ktos tam pisal wyzej: wez dekoder z karta w najtanszym abo za 30pln i problem z glowy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok