Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Drobny Gwint - Norwegia

Czytali temat:
mart enty boj fra oszlo Megip natura Riggman Lukasz Banach (1901 niezalogowanych)
7 Postów

(Chesterfield)
Wiking
Czesc!
Poszukuje warsztatu/osoby ktora przegwintowalaby mi czesc lampki biurowej. Maly gwint, tzn. zawezony. Drobny.
Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
idz do pierwszego lepszego warsztatu chyba ze nie chcesz to gwintowniki znajdziesz w biltema pod nazwa gjengetapp gwintownik lub gjengesnitt narzynka, kosztuje tyle co piwo w sklepie pojedyncze sztuki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Chesterfield)
Wiking
A czy znasz/polecilbys mi jakis profesjonalny warsztat gdzie moglbym to zrobic? W Oslo lub okolicy? Czy tylko i wylacznie Biltema pozostaje...?
Dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Kazdy warsztat slusarski lub samochodowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Chesterfield)
Wiking
Dziekuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Chesterfield napisał:
A czy znasz/polecilbys mi jakis profesjonalny warsztat gdzie moglbym to zrobic? W Oslo lub okolicy? Czy tylko i wylacznie Biltema pozostaje...?
Dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam.



polecono ci bilteme i słusznie
ja poleciłbym ci oklejenie szeroką taśmą samoprzylepną,albo podwiązanie drutem czy teź sznurkiem
w źadnym warsztacie tego nie zrobisz,gdyź przerazi cie cena usługi a i oni nie bedą chcieli zająć się takim barachłem,woląc napić sie kawy w tym czasie
coś sobie ubzdurałeś i tyle ,a do tego wrzucasz to jeszcze na forum
zerwałeś gwint ,zdarza się,wyrzucasz i kupujesz ...świecę ,prąd znòw podroźeje,wiec właściwie spotkało cie szczęście.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Chesterfield)
Wiking
Czesc!
Witam Was ponownie. Tym razem mam pytanie dotyczace zmiany opon z letnich na zimowe.
Kiedy nalezy je zmienic? Kiedy wypada termin?
Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...juz moźesz zmienić
...hmm?
...czy o czapke i szalik teź bedziesz pytał na forum?
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok