Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polscy Dj`s w NO ujawnijcie sie!!! - Norwegia

Czytali temat:
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Polscy Dj`s w NO ujawnijcie sie!!!
Tutaj dzielimy sie informacjami na temat naszej pasji: gdzie pracujemy,z czego gramy, co gramy, za ile itd.
Czy oplaca sie kupowac sprzet z polski?
Moze ktos mial zle doswiadczenie z pracodawca-klubem?
Co sadzicie o firmach norweskich:djb.no, oslodj.no itd. zrzeszajacych i wynajmujacych Dj-ow?
Czy jestescie czlonkiem w takiej firmie?

Zycze milego sluchania: soundcloud.com/dj-de-lux
www.facebook.com/pages/Dj-De-lux/221883994551543

Pozdrawiam Dj De lux
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(QKI)
Wiking
A więc

-szukam pracy (nie jako dj bo traktuje to jako pasję a nie zarobkowo)
-dawniej 100% vinyl, obecnie kontroler vci-300mk2 (powrót do vinyli planowany jak się wszystko poukłada)
-kontroler wraz z lapkiem zabrałem w bagażu podręcznym

Sprawdziłem Twojego soundclouda i powiem Ci że nie moje klimaty ale życzę Ci powodzenia bo sety eleganckie i może wkręcisz się gdzieś na jakąś imprezę. Nie mam wyczute ludków i nie wiem na jakie style muzyczne jest popyt
O firmach również nic nie powiem z braku informacji. Próbuj !

Moje klimaty to drumandbass, dubstep, ambient, experimental, idm.

soundcloud.com/QKI_EA

Pozdrawiam i powodzenia !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Hei QKI
Fajnie ze sie ktos w koncu odezwal
Dzieki z mile slowa odnosnie moich mixtape-ow na soundcloud
Tak sobie mieszam troche rozne style Housu z komercyjnymi kawalkami w w electro-housowym stylu.
Szacun dla Ciebie za drum n bass. Niewiele dj jeszcze to gra
No i za vinyl rowniez OLDSCHOOL!!!
Ja jak kupowalem pierwszy sprzet 5-6 lat temu wachalem sie miedzy vinylami a cdk-ami.
Gore wziela oszczednosc z obawy o drogie vinyle.

Ja jade na cdk-ach pioneerowskich znowu bo kiedys mialem pioneery, potem byl kryzys i sprzedalem.
Kupilem Denony DNS 1000 ( z ktorych bylem bardzo zadowolony) a teraz je sprzedalem: www.finn.no/finn/torget/tilsalgs/annonse?finnkode=33529922 bo znowu wrocilem do pioneerkow , a to za sprawa checi startu w mistrzostwach DJ Movida Corona- slyszales o tym?

Gra sie House -polfinaly w roznych miastach w NO, 1 miejsca z poszczegolnych miast przechodza do finalu w Oslo-zwyciezca w Oslo jedzie na Ibize reprezentowac NO w swiatowych mistrzostwach.
Az tak wysoko nie mierze, raczej traktuje to jako forme promocji siebie i nawet 3-4 miejsce w Bergen by mnie usatysfakcjonowalo
Bo jak juz zauwazylismy ciezko o prace DJ-a tutaj

Ja juz mialem swoj start-gralem w dwoch dyskotekach w Odda: pierwszy byl Iris Restaurant & Diskotek (maly epizot 10 razy), a potem w Corner Bar & Disco przez prawie 2 lata jako rezydent. Musialem skonczyc bo Pani moja w ciazy byla Byl zamysl powrotu, ale po prawie roku po moim odejsciu klub sie rozpadl.
Szef strasznie kase przepuszczal, po kazdej imprezie stawial znajomym alkohol i nie zatrudnial juz normalnych DJ tylko byle kogo aby tylko grali. Powinienem byl sie szczaic ze cos nie tak jest bo jak odchodzilem to nie wyplacil mi kasy i przez rok dopraszalem sie o ostatnia wyplate az zamkneli ten przybytek. Nie wyplacil ludziom wyplat i mu norki sprawe zalozyli i tak czekamy na zwrot pieniedzy. Taka to moja zla przygoda z jednym z klubow

Ja tez moge powiedziec ze nie gralem raczej dla kasy
Za 1h. mialem 200kr. x4h. bylo 800kr. minus podatek i jeszcze na wache za kazdym razem 200kr. musialem wydac bo 70km mam do Oddy.
Robilem to z pasji i z mysla ze zaprofituje to w dalszej przyszlosci i lepiej bedzie znalezc prace w miescie bo zamierzam sie z tad wyniesc, z tej dziury Eidfjord.
Dlatego napisalem tez do kilku firm ktore zatrudniaja i wynajmuja Dj-ow- odpisali oczywiscie, ze zarejestruja i w ogole, ale do dzisiaj nie bylo propozycji grania.
Dlatego ja uwazam ze to strata czasu, ale oczywiscie jak najbardziej zachecam do sprobowania zwlaszcza tym ktorzy graja 70-90 lata bo to najbardziej chodliwe jest
Klubowi Dj nie maja za duzo pola do popisu

Piszac to wlasnie wpadlem na pomysl, ze skoro praca Dj-a sama nie chce przyjsc do nas to moze sami bysmy ja stworzyli?
Moglibysmy zrobic EVENT Polish Dj`s Night. Znalezc fajny klub z kilkoma scenami i podzielic na electro-housowa, dubstep i np. Rnb i Hip-Hop?
W sumie wielu tu nas , a kto lepiej sie bawi jak polacy? NIIIIIIIIKT

Pozdrawiam Darek Dj De lux
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
nr th
(nrth)
Wiking
Jak bedzie scena DNB to jak najbardziej pisze sie na PL DJ night

Tylko pytanie czy ktos tego w ogole slucha w NO ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
KUba Binkowski
(Bwave)
Wiking
Hej. Jestem Kuba Mieszkam w Stavanger

Moj setup to : 2x Numar NDX 400 i Numark-DXM 06

Pseudo : B-Wave
Gatunki : Electro House,House,Prog.House,Tech-Trance.

W djingu siedze od 10 miesiecy.Niestety nie mialem okazji grac w zadnym klubie:/.Byc moze dlatego ,ze mam dopiero 17lat.Amatorsko tworze nutki w stylu Commercial i Electro House.Z tego co wiem w Stv nie ma klubow o typowej muzyce klubowej.

Moj soundcloud: http://soundcloud.com/b-wave-1/tracks
Wiecie moze gdzie sa jakies kluby w STV??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Hei nrth
Ciezko bedzie Tutaj glownie panuje House w roznych odmianach: Tech, Electro, Funky,Vocal itd.
no i Dubstep sie teraz wkradl. Ja tam osobiscie nie lubie Dubstepu i mam nadzieje ze tak szybko jak sie pojawil tez zniknie Za cholere nie da sie tego tanczyc- w przeciwnym razie w klubie widzielibysmy stado wijacych sie wezy he he he.
Raczej trzeba to traktowac w formie jakiegos koncertu gdzie ludzie przychodza i sluchaja

House byl, jest i bedzie wiecznie zywy-wiec moze przezuc sie na jakis rodzaj hous-u?
Ewentualnie Dubstep Ja tam czystego nie lykam, ale jakies pomieszance electRo-house z elementami Dubstepu jest OK

Jasne fajnie byloby zrobic jakis Evencik, ale jak znam zycie nic by z tego nie wyszlo- krajanie by nie dopisali
Widzialem post z przed ponad roku temu o dyskotece w Bergen (polskiej) i co? I nic!
Byla raz bo dzwonilem tam do norka Wiecej sie nie pokazali. Widzialem post na NK z ta sama wiadomoscia to potem ktos tam napisal ze dj do d... i polskiej muzyki nie bylo itd.

Wlasnie teraz grzebiac przy pisaniu znalazlem na Moja Norwegia ze dalej sie oglaszaja i pisza ze jak ludzie dopisza i bedzie zainteresowanie to moga byc co tydzien-kurde czyli mialem racje, rodacy nie dopisali

Trzeba do nich uderzyc moze potrzebuja DJ-a ?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Bwave napisał:
Hej. Jestem Kuba Mieszkam w Stavanger

Moj setup to : 2x Numar NDX 400 i Numark-DXM 06

Pseudo : B-Wave
Gatunki : Electro House,House,Prog.House,Tech-Trance.

W djingu siedze od 10 miesiecy.Niestety nie mialem okazji grac w zadnym klubie:/.Byc moze dlatego ,ze mam dopiero 17lat.Amatorsko tworze nutki w stylu Commercial i Electro House.Z tego co wiem w Stv nie ma klubow o typowej muzyce klubowej.

Moj soundcloud: http://soundcloud.com/b-wave-1/tracks
Wiecie moze gdzie sa jakies kluby w STV??





Hei B-Vave
Jest "Taket" i wlasnie tam sa organizowane mistrzostwa Movida Corona.
Znajdziesz na Youtube: Taket Stavanger. Przyjezdzaja tez jakies gwiazdy od czasu do czasu
Za jakies 2 lata zamierzam wypasc z Eidfjordu i wlasnie myslalem o Stavanger juz chyba na cale zycie. Maja tam druzyne RUGBY- wrocilbym do grania

Jak bedziesz myslal o graniu to musisz przezocic sie z czasem na pioneerki
Standard klubowy!!! Ale to chyba wszyscy wiedza
Szkoda bo w sumie Denony tez nie sa zle.

Moze sprobowal bys sil w tych zawodach?
Znajdziesz na FB info--- Movida Corona Norge lub jakos tak
Ciezko znalezc prace bo malo jest wlasnie dyskotek z muzyka klubowa- wiekszosc to komercja i pop.
Dlatego trzeba sprobowac sil w konkursie zeby sie wykazac
Kurde stresa mam nigdy nie bralem udzialu w czyms takim i boje sie ze sie zblaznie
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Dobra to moze lekka zmiana tematu
Co sadzicie o norweskich Dj-ach?
Byliscie na jakiejs bibce? Jakie wrazenia po ich graniu?
Bo ja to mam mieszane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(DJgizmO)
Wiking
No siema ;D

Na imie mam Czarek 22 lata w DJ siedze od ponad roku mozna powiedziec
Gralem w takich klubach w Polsce jak Tango Stary Dzierzgon, Epoca Elblag, i u siebie w miescie w kilku miejscach ;D Kocham grac i wgl moze ma ktos jakies wejscia aby sie pokazac w jakims klubie w Stavanger np badz okolicach ?

www.facebook.com/DjGizmoOfficialFanPage

Co wiecej chyba nie trzeba
moze ktos ma jakies wejscia to prosze o kontakt z mila checia bym zagral
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Czesc Czarek

Ogolnie to hujowo z praca jako Dj, ale widze ze w PL nie proznowales wiec pewnie sie ogarniesz i tutaj
We wrzesniu w Stavanger w klubie Taket beda organizowane polfinaly zawodow Dj-kich Movida Corona wiec moze wystartuj?
Musisz tylko wrzucic House bo komercyjnie to nie da rady-ida tech, deep, electro-house, funky, vocal itd.
Glownie to tech-house najbardziej.
Tutaj masz link do grupy: www.facebook.com/groups/202118129850243/ dolacz to bedziesz na bierzaca kiedy co i jak

Ja mam plan startu w Bergen-wydaje mi sie ze jest to jedyny sposob zeby tu zaistniec
Pewnie nawet jak bedziesz chodzil od klubu do klubu to i tak nic sie nie ruszy bo wszystko pozajmowane przez norkow.

Mozesz sprobowac tutaj uderzyc: www.realaudio.no
Gosciu nazywa sie Ronny Bøe (Dj4Real) mam go na soundcloud.com
Prowadzi wlasna dzialalnosc i ma tam jakichs dj (sam tez gra co jest hujowe bo jak cos jest to sam bierze) Moze sie zalapiesz do niego, ale nie rob sobie nadziei

Jak cos wychaczysz to daj znac i podziel sie wrazeniami
Pozdrawiam

P.S Jedyna i najrozsadniejsza opcja dla nas jest chyba stworzenie wlasnej sceny w jakims klubie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok