Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

kierowca autobusu w stavanger - Norwegia

3 Posty
Robert .
(rooro)
Wiking
Witam,
chcialbym sie czegos blizej dowiedziec na temat pracy jako kierowca autobusu w Stavanger ?
Jak wyglada czas pracy, sluzby, przerwy, urlopy ile mozna zarobic itp.??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
anna S.
(anusia2000)
Wiking
Witam praca na stanowisku kierowcy jest super!(wszyscy kierowcy o tym wiedza) widzę ze nikt się nie odzywa jak zawsze ... jak polak chce przyjechać do pracy tym bardziej w Norwegii .Powiem krotko złóż CV na www veolia.no na e-mail a wyslij i czekaj napewno odpisze .Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Piotr P
(Rumburak)
Wiking
Witaj. Jestem nowym kierowcą ale postaram się odpowiedzieć w takim stopniu w jakim wiedza moja jest wystarczajaca Czas pracy to z reguły 37, 5 h/tydzień. Teoretycznie można się "załapać" na 35,5 ale tylko teoretycznie. Pracujesz wedfług grafiku obowiązującego na okres 6 miesięcy ( też z reguły). Najgorsze są tzw "łamańce" czyli zmiany łamane- idziesz do pracy np. na 6, jździsz do 9, wracasz do domu na 3-4 godziny i znowu jeździsz np do 23. W takim układzie praktycznie cały dzień masz do d...y Nie jest to jednak tak częste żeby się wykończyć Ogólnie praca bezstresowa jeśli chodzi np o jakies uszkodzenia wozu (zdarzaja się)- od tego jest ubezpieczenie. Zarobki? Kokosów nie ma, na rękę dostaniesz jakieś 18 tyś. Jak uda Ci się dostań nadgodziny to wiecej ale nadgodziny się praktycznie skończyły, jest tak dużo kierowców, że nieczęsto się udaje coś dostać. Możesz robic tzw" timerbanki" czyli bierzesz jazdę poza grafikiem a'konto wolnego, np celem wyjazdu do Polski.Nazbierasz wolnego i jazda Jesteś w Polsce , a zapłacone masz bo wyjeździłeś. Jeśli znasz Norweski i to w stopniu dobrym to zasuwaj bezpośrednio do Veolii, złóz CV i czekaj( nooo, nie czekaj tylko się przypominaj).Jeśli nie znasz języka to kiepsko- musisz się załapać przez polskiego pśrednika w Szczecinie. Jeśli chcesz więcej informcji to pytaj, jeśli będę wiedział to odpisze. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Robert .
(rooro)
Wiking
Dziekuje za cenne informacje
Chcialem sie dowiedziec czegos wiecej i porownac z praca w Anglii bo obecnie pracuje jako kierowca w Londynie
myslalem ze na reke bede zarabial jakies 20 tys koron bo tak mowila kobieta z agencjii ale jesli macie tylko 18 tys to mnie sie nie oplaca rzucac Londynu no chyba ze na wydatki miesiecznie wydajecie nie wiecej niz 5 tys koron

A jak wyglada nastawienie Norwegow do obcokrajowcow i co jesli nie bede ich rozumial czy sie mocno zloszcza itp
Duzo jest pasazerow ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Robert .
(rooro)
Wiking
a jak wygladaja sluzby gdzie sie zmieniacie na garazu czy na miescie ??

mnie rekrutuje kobieta z norwegii Bogumila Misztal jej godnosc jest a adres email bm@eubuggy.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MARCIN P. DZIKI
(PIERSCIONEK)
Wiking
Witam też się wybieram przez to biuro i to pewnie ta sama rekrutacja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Małgorzata B.
(gosiaczek1979)
Wiking
Wydatki 5 tys koron miesiecznie,raczej to nie realne...sam wynajem mieszkania w Stavanger pomiedzy 5000 a 8000 nok średnio+ wyzywienie....Chyba,że mieszka sie z kumplami(a wiadomo jak to czasem bywa) i przywozi duzo jedzenia z Polski..to mozna jakos zaoszczędzić. I faktycznie jako kierowca nie zarabia sie kokosów...mój mąż jest kierowcą no i moja znajoma ma więcej na godzine jako sprzątaczka niż mój mąż śmieszne....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
marian kut
(mitko2002)
Początkujący
siema
jak się nazywa ta firma ze Szczecina, która was rekrutuje do pracy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
rooro napisał:
Dziekuje za cenne informacje
Chcialem sie dowiedziec czegos wiecej i porownac z praca w Anglii bo obecnie pracuje jako kierowca w Londynie
myslalem ze na reke bede zarabial jakies 20 tys koron bo tak mowila kobieta z agencjii ale jesli macie tylko 18 tys to mnie sie nie oplaca rzucac Londynu no chyba ze na wydatki miesiecznie wydajecie nie wiecej niz 5 tys koron

A jak wyglada nastawienie Norwegow do obcokrajowcow i co jesli nie bede ich rozumial czy sie mocno zloszcza itp
Duzo jest pasazerow ??


jestem kierowca od 6 lat w No, ale jezdze w transporcie ciezkim (CE),i powiem tak: siedz sobie tam chłopaku,bo tam po pracy jest gdzie isc,nie ma zimy,koszty utrzymania są o 60% nizsze i jak cie przypili,to na weekend polecisz do pl, bo połączen jest kilka dziennie.....
tutaj nie ma zycia,smutno,ciemno i drogo jak nigdzie!
przyjechałem tu 6lat temu z UK i zrobiłem to tylko dlatego,ze funt spadł i zaczeło sie nie oplacac jezdzic w uk...
tu zarobki sa duzo wieksze, ale i koszty własne potezne....
I powiem ci tak: gdyby funt skoczył na 5,50pln to jutro bym napisał wypowiedzenie i wrócil do UK
jako kierowca CE tu dostaje3000 - 3,500 funtów netto,ale czas pracy w skandynawi to 15h,wiec jak policzysz,to wcale nie ma eldorado....
PS: w No kierowcami autobusów sa tylko ci, co z pl przyjechali z PKS-u i zarabiali 1600 brutto,sprzedawali paliwo,krecili liczniki i kombinowali na biletach(tu tez zreszta była afera z biletami),wiec czuja sie kims wyjatkowym,bo 8/9 tys pln netto to szok na wsi.....
firma wynajmuje im "mieszkania",albo mieszkaja po 8 na 80m2 i "udaja greka".....
A po podliczeniu wszystkich kosztów zostaje im 4-6000 pln netto....
Wiec czy warto masturbowac sie 6 tyg, zyc z dala od zony,rodziny,znajomych?
w pl (Wwa)np.kierowca miejskiego autobusu zarobi około 3-3,500 netto i pracuje zgodnie z przepisami! Flota tez wyglada juz duzo lepiej (automaty), Zjada obiadek z rodzina,czyta prase codzienna,odbiera/odprowadza pociechy do przedszkola/szkoły i cieszy sie zyciem....
POZDRO do Uk : ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Wiking
Ja własnie zaczynam tu prace tutaj wszystkie informacje

polishnork.blog.pl/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok