Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Pytanie o agencję pracy - Norwegia

11 Postów

(Aleksa_Norge)
Wiking
Witam jeszcze raz!

Małe pytanie, czy możecie mi polecić agencję pracy w Stavanger albo w okolicach. Chciałabym najpierw rozejrzeć się za ofertami w tym mieście. Mam CV w języku norweskim. Za każdą informację będę Wam bardzo wdzięczna!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Nowicjusz
Myslie ze I box Bemanning
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
SENTEX napisał:

cv dobra rzecz ale wyksztalcenie tez masz jakies?[/quote]
Czyszczenie powierzchni płaskich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Aleksa_Norge)
Wiking
Powierzchnie płaską to masz, ale zamiast mózgu. Więc jak nie masz nic mądrego do napisania, to odleć polaczku na swoim wygórowanym ego z daleka od normalnych i uczciwych ludzi. Widziałam Twoje komentarze na różnych forach. Żal mi ciebie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Aleksa_Norge)
Wiking
Wiem, wiem, masz rację. Ale chodzi o czyste rozeznanie. Będę miała już jakąś pewność, gdzie jest szansa na znalezienie ofert stricte dla kobiet z przyczyn ode mnie niezależnych, jeszcze nie mogę przylecieć do Norwegii, chodź na miejscu jest lepiej. Nie ma narzekania, jest działanie dziękuję za zainteresowanie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Co to znaczy stricte dla kobiet. Jak nie jesteś wykwalifikowaną pielegniarką, no ewentualnie wykwalifikowaną kucharką z udokumentowanym doświadczeniem, to agencja może co najwyżej ci znajdzie pracę pokojówki. Ale to od dawna nie jest na cały etat. Będziesz pod telefonem , zakwaterowanie i jedzenie kosztuje, i suma sumarum nic na czysto nie zarobisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
Wpisz sobie w goggle ' stavanger bemanning ' dodaj vaskedame czy inne slowa pokrewne . Pozatym nikt ci tutaj nie poleci swojego miejsca pracy. Kazdy z nas kto tu przyjezdzal musial sie ututlac zeby znalesc prace i co..ma tak komus obcemu na talerzu dac namiary..my tez mamy swoje rodziny, znajomych a nie inne osoby ktore za pomoc cie za rogiem obgaduja. Musisz sama to przejsc, pomyslec co zrobic, praca jest ale dla tych co umieja sie po nia schylic, dla tych co znaja jezyki..reszta sie tu nie nadaje i wraca do mamusi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Aleksa_Norge)
Wiking
Dziekuje za rady i sugestie. Temat uwazam za zamkniety! Pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Aleksa_Norge napisał:
Powierzchnie płaską to masz, ale zamiast mózgu. Więc jak nie masz nic mądrego do napisania, to odleć polaczku na swoim wygórowanym ego z daleka od normalnych i uczciwych ludzi. Widziałam Twoje komentarze na różnych forach. Żal mi ciebie....
To jeszcze pochwal sie odnośnie twoich oczekiwań - jaka praca cię interesuje ?
Jakie jest twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe ?
Znajomość języków ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1245 Postów
arek renegade
(renegade)
Maniak
Aleksa_Norge napisał:
Powierzchnie płaską to masz, ale zamiast mózgu. Więc jak nie masz nic mądrego do napisania, to odleć polaczku na swoim wygórowanym ego z daleka od normalnych i uczciwych ludzi. Widziałam Twoje komentarze na różnych forach. Żal mi ciebie....


Brawo Aleksandra !!! tępić cwaniactwo pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok