Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kosmetyczka - Norwegia

Czytali temat:
anna S. Natalia xxx *** *** Erik N Ilona A Marcin Marcin Dorota Ożóg Paulina Fierke Sandra Stawiszynska Hurtownia Fryzjersko Kosmetyczna Sklep dla stylist ada m Madziaxxx (2964 niezalogowanych)
1 Post

(Juliax33)
Wiking
Czy jest jakaś polska kosmetyczka do oczyszczania twarzy w Sandnes albo w Stavanger?? Czekam na szybką odpowiedź!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
AGNIESZKA OLECH
(GROSZEK13)
Wiking
Witam . Ja swiadcze usługi kosmeryczne w zakresie pielęgnacji twarzy, przedłuzania rzes , pedicur, manicure. Pracuje na kosmetykach marki BANDI ,sa to polskie kosmetyki mozna je czesto spotkac w gabinetach kosmetycznych. Pozdrawiam i zapraszam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(isabella)
Wiking
www.lapearle.com
Glamoure Salong.
microdermabrasion 700nok
skin cleansing 500nok
firming 400nok
hand care 350nok
...foot care 450nok
french manicure 350nok
pedicure 400nok
gel nail lengthening treatment 500nok
make up -daily 300nok



-evening 500nok



-wedding 800nok



-photographic 700nok



-occasional 400nok
body depilation from 100nok til 450nok
eyebrow henna 200nok
eyelash henna 150nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
anna S.
(anusia2000)
Wiking
a w jezyku polskim nie mozna bylo napisac ........................................................................
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(isabella)
Wiking
Hej!na stronie internetowej jest podany numer telefonu i tam sie wszystkiego dowiesz w języku polskim, ja też dostałam ten cennik w języku norweskim.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
RENATA DUDEK
(RENIR)
Wiking
No wiesz ;0?/ jasne ze jest !! kosmetyczka- przeciez ja ) jesli masz ochote to zapraszam - Stavanger Ognagt 4 / tel do mnie 48660277
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kasia Katarzyna
(kasiakatarzyna1)
Wiking
Dziewczyny jestem zainteresowana przedluzaniem rzes! Stavanger i okolice, prosze o info
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok