Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norskeprøve 3 - Norwegia

25 Postów
m b
(comako)
Wiking
Czy ktos ma materialy z poprzednich lat z Norskeprøve 3?? Czy jest trudny? Jakies pytania z pisemnego pamietacie? Zamierzam pisac ten egzamin w maju, dwojke zdalam bez problemu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
hej. ja tez sie wybieram w maju. mam jakies stare z 2008 chyba. ale nie przykladam sie za bardzo do tego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
Nie, zebym sie czepial, ale skoro juz mowa o jezyku, to ma byc "norskprøve", nie "norskeprøve"...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
Hej wszystkim,

Ja też podchodzę w maju do egzaminu . Jeszcze niby dwa miesiące ale czas leci nieubłaganie szybko...Trzymam kciuki za innych!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
E. G.
(evunija)
Wiking
No hej, ja pisalam norskprøve 3 w lutym, zdalam z palcem w nosie...wiec nie ma sie czego bac..jak ja dalam rade to kazdy da! z tego co pamietam to w czytankach bylo cos o bunad - dosc zawily tekst ale jak widac dalo rade, bylo tez cos o busach do oddawania krwii. Temat wypracowania- trzeba bylo zredagowac ulotke o Norwegii. Z tego co wiem to jesli Twoje wypowiedzi sa w miare skladne i dosc zrozumiale to wystarczy..NIe trzeba byc asem

Pozdrawiam serdecznie i powodzenia zycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
evunija napisał:
.... zdalam z palcem w nosie...
no tak kobietom zawsze łatwiej coś zdać no chyba, że egzaminator homo się trafi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
Hej evunija,

Miałaś tylko ten jeden długi tekst dotyczący redagowania ulotki? Żadnego drugiego krótkiego? Z czy podchodziłaś do części ustnej? Jeśli tak, jakie miałaś tematy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
I jeszcze jedno pytanie: jak poszła Ci część ćwiczeń ze słuchu? Bardzo trudne były rozmówki? Bardzo szybkie tempo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
E. G.
(evunija)
Wiking
jasta102 napisał:
evunija napisał:
.... zdalam z palcem w nosie...
no tak kobietom zawsze łatwiej coś zdać no chyba, że egzaminator homo się trafi


Jakbys przez pol roku zasuwal do voksne opplæring plus uczyl sie w domu minimum 4 godziny dziennie tez bys mial takie efekty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
evunija napisał:
jasta102 napisał:
evunija napisał:
.... zdalam z palcem w nosie...
no tak kobietom zawsze łatwiej coś zdać no chyba, że egzaminator homo się trafi


Jakbys przez pol roku zasuwal do voksne opplæring plus uczyl sie w domu minimum 4 godziny dziennie tez bys mial takie efekty.

no widzisz
na blondynkę nie wyglądasz, a sugerujesz ludziom, że to wystarczy gdzieś palca wsadzić i już egzamin zdany
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok