Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

język norweski - Norwegia

2 Posty
galczik
(galczik)
Wiking
poszukuje szkoły dla dorosłych dla nauki języka norweskiego lub kursu języka norweskiego (bokmål) w Ålesund. Dziękuje za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
galczik napisał:
poszukuje szkoły dla dorosłych dla nauki języka norweskiego lub kursu języka norweskiego (bokmål) w Ålesund. Dziękuje za pomoc.

Proszę : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/jezyk-norweski/nauka-norweskiego
Zgłoś wpis
2 Posty
galczik
(galczik)
Wiking
Witam! Dziękuje ale to wszystkie kursy po za Ålesund. Szukam szkoły lub kursu w Ålesund.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
hobby garage rolvsoy
(hobby garage rolvsoy)
Wiking
Polecam w imieniu małżonki kurs online z empiku. Bardzo jej pomógł bez wychodzenia z domu. Warunkiem jest internet i słuchawki z mikrofonem. empikschool.com/pl/kursy-online
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Patryk Sz.
(Patryk Sz.)
Wiking
A znacie może jakieś dobre strony do nauki słówek? Chciałbym zacząć uczyć się sam w wolnych chwilach. Znalazłem kurs na mojnorweski.pl za 369zl korzystał ktoś może i powie czy warto. Może znacie coś tańszego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(cupcakefury)
Wiking
na you tube znajdz "5000 najczęściej uzywanych słów w jezyku norweskim bokmal"konwertuj na mp3 i heja na słuchawkach w drodze,w domu,w pracy,latwo wchodzi,dobre podstawy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Patryk Sz.
(Patryk Sz.)
Wiking
Super dzięki wielkie! Można sie niezle osluchac z językiem.
Szukam jeszcze czegos do nauki pisowni norweskiej zeby nauczyc sie nie tylko mowic ale tez pisac po norwesku. Oglądałem kilka stronek ale jak dla mnie za duzo sobie licza za nauke, wiec wciaz szukam czegos lepszego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok