Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Korepetycje/nauka od podstaw - Norwegia

7 Postów

(Adriannape)
Wiking
Witam,
Jestem studentką 3 roku filologii norweskiej w Polsce, dodatkowo przez wiele lat mieszkałam w Norwegii oraz uczęszczałam do szkoły. Jestem również w trakcie robienia kursów nauczycielskich. Korepetycji udzielam wielu osobom od 4 lat. Podczas wakacji będę w Norwegii, konkretniej w Oslo. Jestem w stanie nauczyć języka od podstaw i zrobić intensywny kurs podczas wakacji. Mogę również dojechać do osoby zainteresowanej. Posiadam własne materiały. Cena oraz ilość godzin do uzgodnienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
km896450
(km896450)
Wiking
Hej
Będziesz w Norwegi podczas wakacji letnich ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Adriannape)
Wiking
Hej, tak. jeszcze nie wiem w jakich dokładnie terminach, ale na pewno w wakacje na co najmniej półtora miesiąca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
iwona26
(iwona26)
Wiking
Witam serdecznie chcę uczyć się norweskiego Ale nie zbyt mi to samej wychodzi . Jak u Pani wyglądają te lekcje czy jest jakaś szansa na korepetycje? Nou cenowo jak to wygląda? POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Adriannape)
Wiking
Witam. W Oslo będę podczas wakacji, mniej więcej od końca czerwca do końca sierpnia. Proponowałabym spotkania w tym czasie. Posiadam książki oraz różne rodzaje materiałów do nauki. Byłabym w stanie przywieźć ksero książek które posiadam oraz na których byśmy pracowały. Czyli skupianie się na ćwiczeniach (gramatyka, pisownia, słownictwo) oraz na konwersacjach. Co do ceny-kwestia dogadania się. Z pewnością zależeć to będzie od czasu nauki, od ilości godzin oraz kwestii dojazdu. Myślę, że byłoby to maksymalnie w granicach 90 kr za pełną godzinę. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kasia ....
(limonka22)
Wiking
A nie mogłabyś już teraz przyjechać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
O jasny gwint! 90 za godzine??????? Rozumiem dumping...........ale zeby az tak???????
Jak z podatkiem to minimum 480. Na czarno to 200-300. Z tym ze 200 jak juz na prawde nie masz co do dzioba wlozyc. Cos mi to na tajne komplety wyglada Hm....tradycja jednak jest w narodzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Krowa napisał:
O jasny gwint! 90 za godzine??????? Rozumiem dumping...........ale zeby az tak???????
Jak z podatkiem to minimum 480. Na czarno to 200-300. Z tym ze 200 jak juz na prawde nie masz co do dzioba wlozyc. Cos mi to na tajne komplety wyglada Hm....tradycja jednak jest w narodzie.


...jezeli taka cena nie skusi najgorszych nieukow ,to wstyd...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Zastanawiam sie czy te 90 to nie jest z obiadem w cenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Adriannape)
Wiking
Ja przyjeżdżam na wakacje tylko i wyłącznie, jestem na miejscu więc mogę sobie dorobić w ten sposób. Tak się sķłada, że nie muszę opłacać ani mieszkania ani jedzenia ponieważ jadę do rodziny. Jak jest problem, to proszę dawać 400 kr za godzinę a nie komentować nie znając sytuacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok