Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Szukam osoby po filologii norweskiej - Norwegia

15 Postów
Patrycja Wesołowska
(PatrycjaWesolowska)
Wiking
Witam, szukam osoby ktora bylaby w stanie dac mi korepetycje z norweskiego na poziomie zaawansowanym, najlepiej osoby po filologii norweskiej. Przystepuje w tym roku do matury z norweskiego i potrzebuje osoby ktora pomoze mi przerobic material, wylapac moje braki w gramatyce itd. Mieszkam w centrum Asker.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Agata Dymna
(xdymna)
Stały Bywalec
cześć! Bardzo polecam Ci ten kurs norweskiego
www.mojanorwegia.pl/nauka-norweskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Patrycja Wesołowska
(PatrycjaWesolowska)
Wiking
Juz rozmawialam z wieloma norwegami - nauczycielami norweskiego ceny za godzine to od 500 kr w gore I nie potrzebuje kursu norweskiego bo umiem mowic biegle po norwesku, poporstu osobe ktora bedzie mi sprawdzac zadania, przerobi ze mna ksiazke (cos w stylu jak w Polsce piszemy mature z polskiego i ktos bierze korki z polskiego). Chce tez osobe po filologi bo musze przerobic literature norweska rozne style pisania itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Marcin A
(marcinangel)
Wiking
Mysle, ze troche przesadzasz z tymi korepetycjami. Ja pisalem mature 2 lata temu i wcale nie bylem takim orlem. Najwazniejsze to zrozumiec i opracowac tekst, ktory dostaniesz 24h przed matura. Zgadzam sie z przedmowca, ze Norwedzy bardzo kiepsko znaja gramatyke i ciezko znalezc nauczyciela, ktory moze Ci wytlumaczyc gramatyke na poziomie od B2. Wiem co pisze bo przerobilem ich kilku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Patrycja Wesołowska
(PatrycjaWesolowska)
Wiking
nie chodze do zadnej szkoly i caly material przerabiam sama w domu dlatego tez chce kogos kto moze mi choc sprwdzic bledy w tekstach, I nie, nie uwazam ze przesadzam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok