Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norweski - Norwegia

Czytali temat:
Grzesiek Ja..... Joanna Kuchnicka renata b Ania R Kasia K Stanislaw Lisowski boj fra oszlo Mateusz.Mojanorwegia Xxx Claude Domis Hants Anna1980 norskikontekst (1533 niezalogowanych)
8 Postów
Wiking
Witam!
Szukam miejsca w Skien albo Porsgrun gdzie moglabym szlifowac norweski. Skonczylam kurs na poziomie A2 i dalej w szkole nie chce kontynuowac nauki. Moze ktos wie gdzie znajde prywatne zajecia albo ludzi ktorzy ucza sie w grupach? Jestem pielegniarka i chce jak najszybciej byc komunikatywna zeby podjac prace. Dzieki z gory
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty

(SanLi)
Początkujący
Zapytaj w jakimś pobliskim Sykehjem czy przyjmą Cię wstępnie jako hjelpepleier na
Jakieś vakty , tam w mig nauczysz sie języka komunikatywnie , nie jedna moja koleżanka po
3, 4 miesiącach przeszła potem na swoje stanowisko Sykepleier
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Claude
(Claude)
Wiking
Hej, jestem w podobnej sytuacji. Znalazłaś pracę jako pomoc pielęgniarka lub inny pracownik medyczny? Na początek dobre rozwiązanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Claude napisał:
Hej, jestem w podobnej sytuacji. Znalazłaś pracę jako pomoc pielęgniarka lub inny pracownik medyczny? Na początek dobre rozwiązanie

W razie potrzeby tutaj znajdziesz kontakty www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/o...trona1.html?order=dn
Zgłoś wpis
2 Posty
Claude
(Claude)
Wiking
Dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok