Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szydełkowanie i robienie na drutach. - Norwegia

Czytali temat:
bozena wadolowska Ewa Ziętala Maja Sokołowska xxxxxx xxxxxxxxxxx Magdalen@ Maga40 Karolam Łukasz Ch Krzysztof Rodak DziurawaMarysia Łukasz Pierwszy (8597 niezalogowanych)
1 Post

(ankaper)
Wiking
W związku z tym, że moje hobby to właśnie szydełkowanie i robienie na drutach to zakładam ten temat. Może są wśród nas jeszcze inni z taką pasją. Szydełkowanie mnie odpręża tak samo zresztą robienie na drutach. Teraz próbuję nauczyc się szydełkowac serwetki. Jest to, niestety, skomplikowana sprawa. Te wszystkie kwiatki są takie śliczne, ale nie są łatwe. Zajęłam się tym stosunkowo niedawno, ale bardzo to lubię. Może jest ktoś kto zna się na tym lepiej ode mnie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Mysle, ze mogłabys brac zamowienia od Norwezek i sprzedawac nawet. Byloby przyjemne z pozytecznym. Niestety dla mnie to czarna magia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
ankaper napisał:
W związku z tym, że moje hobby to właśnie szydełkowanie i robienie na drutach to zakładam ten temat. Może są wśród nas jeszcze inni z taką pasją. Szydełkowanie mnie odpręża tak samo zresztą robienie na drutach. Teraz próbuję nauczyc się szydełkowac serwetki. Jest to, niestety, skomplikowana sprawa. Te wszystkie kwiatki są takie śliczne, ale nie są łatwe. Zajęłam się tym stosunkowo niedawno, ale bardzo to lubię. Może jest ktoś kto zna się na tym lepiej ode mnie?

Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości,zwłaszcza jeśli patrzy się już na gotowe dzieło ankaper bo inaczej nie można nazwać tego trudu Co prawda , tylko z patrzenia ale znam ból tworzenia tych arcydziełek I nie wróżę dobrze twej szyji W każdym bądź razie,samych satysfakcji życzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Nam kiedyś w szkole kazano wyszydełkować serwetkę, ale tak jakoś wszystko dziwnie pościągałam, że wyszedł mi wtedy kapelusz pasujący idealnie na głowę mojej lalki Barbie. Serwetka leżałaby nieużywana, a kapelusz w sumie przydał się bardziej, hihi. To tyle na temat mojej pasji szydełkowania...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Moja szyja póki co trzyma się jeszcze. Dla zachęcenia (mam nadzieję) potencjalnych pasjonatek/pasjonatów załączam zdjęcia moich ostatnich wyrobów. Bardzo lubię robione na drutach koce. Mam ich kilka, niestety nie umiem zrobic dobrego zdjęcia takiego koca. Koc ma rozmiar dośc duży i to pewnie dlatego. Mój aparat fotograficzny jest bardzo amatorski

To jest moja tunika zrobiona na szydełku



a to jest chusta na zimowe wieczory
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Gratuluję, bardzo ładne! Podziwiam za cierpliwość!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Nie mam zielonego pojęcia o szydełkowaniu, ani też o robieniu na drutach......
Ale słyszałam, że ta pasja działa uspokajająco na człowieka......czy to prawda ankaper ?
Śliczna jest ta tunika, którą zrobiłaś....... , pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
To prawda, działa bardzo uspokajająco. Ja to stosuję jako terapię "dla spokojności".
Widzę, że tylko ja to lubię. Ale wątek jest krótko, może po urlopach znajdą się na forum ludzie dziergający jak ja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Aga Cz.
(Aga1974)
Nowicjusz
Szydełkowanie nie jest wcale takie trudne mnie także odpręża, jestem w Norwegii od 2 tyg. i "wyprodukowałam" już serwetę, która chyba stanie się obrusem Rzeczywiście jak ogląda się opis wykonania w gazecie, to można się lekko zdziwić, bo nie jest to czytelne, ale tylko na pierwszy rzut ok. Trzymam kciuki za udane "produkcje"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Czy mozesz zamiscic zdjecie tej serwetki/obrusa? Jestem bardzo zainteresowana wzorem jakiego uzywasz. Ja zaprenumerowalam gazetki z Polski o szydelkowaniu. Dostalam je niedawno i juz zaluje ze musze chodzic do pracy i do szkoly. Czasu mi nie starcza na moje hobby.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok