Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wokalistka- nawiążę współpracę - Norwegia

Czytali temat:
ANNA KOSICKA Kuba Niewiarowski Joanna Kuchnicka boj fra oszlo Magdalena Mezgier Róża Cata Łukasz Ch MdoA karawalecka NeStoR Drag_ratS TiriMi LariMi (1819 niezalogowanych)
4 Posty
Róża Cata
(RozaCatarina)
Wiking
Witam, zmieniam miejsce zamieszkania z Polski na Norwegię, Oslo (od 30 czerwca).
Chcę i tutaj, na tej obcej mi ziemi, kontynuować swoją pasję - śpiew.
Śpiewanie eventowe (wesela, bankiety itp) oraz autorskie i coverowe (pop, poezja, pios.religijna-również oprawa uroczystości kościelnych, ślubów i mszy, folk, blues, jazz itp).
Nawiążę współpracę z chętnymi muzykami i wokalistami, grającymi i spiewającymi na dość dobrym poziomie
Posiadam repertuar, część podkładów, aparycję, podstawowe wykształcenie muzyczne, ciepły i elastyczny głos, doswiadczenie, angielski OK. Gram na gitarze, ogarniam podstawy pianina (akordowo). Normalna, niezmanierowana, fajna wokalistka
Preferuję "live".
Zapraszam do kontaktu
Uczę również podstaw spiewu, zarówno dorosłych jak i dzieci, gdyby ktoś potrzebował
Pozdrawiam!
Kasia

Kontakt:
k.a.roza@wp.pl
PL 0048 728-413-595
Norweski 0047 96990542 (Sebastian)



www.mojanorwegia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
może jakaś próbka twojego talentu by się przydała...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
alex Kwiecien
(alexkw)
Wiking
moze cos wiecej na temat wyksztalcenia . Gdzie i jakie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Róża Cata
(RozaCatarina)
Wiking
Witajcie, jasne, mam jakies skromne demko. Gdzie wysłać?
Wykształcenie podstawowe muzyczne to PSM I st oraz kawałek II st, w klasie gitary klas. i pianina, w PL. Wokalnie jestem samoukiem, spiewam też po angielsku, akcent OK, tylko muszę zrobić nowy repertuar po długiej przerwie.

Najchetniej kontaktuję się mailowo:
k.a.roza@wp.pl
ew. sms-owo na moj jeszcze polski nr (jak pisałam, jeszcze jestem w PL) 0048 728-413-595.
lub 0047 96990542
Tylko prosze tez o krótkie info-komu w ciemno wysyłam swoje dobra osobiste Co zawiera ew.propozycja współpracy: czy to DJ, czy band i jaki, czy można usłyszeć demo, od kiedy byłaby ew wspołpraca, na jakich zasadach itp. Dziekuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Róża Cata
(RozaCatarina)
Wiking
Witam, to zapraszam do kontaktu przez maila
k.a.roza@wp.pl
0047 96990542
lub polski jeszcze nr : 0048 728-413-595


Przesle małe demko.
Z góry dziekuje za info o Twoim zespole/projekcie/propozycji współpracy i szczególach ew.współpracy, jakiś link czy demo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok