Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukuje chętnych do białego szaleństwa/SNOWFUN - Norwegia

6 Postów
Konrad Podsiad
(_Konradek)
Wiking
Pracuje w Drammen i poszukuje chętnych do pośmigania na stoku Drammen Skicenter Uwielbiam jazdę na tzw. parapecie ale w pojedynkę to niestety nie jest to samo stad moj post na forum. Serdecznie zapraszam na GG 4585433 Konrad z Olsztyna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Iza Bella
(Honoratka)
Wiking
Hej ! My chętnie z chłopakiem Tylko ze mieszkamy w Stavanger... ;/ troszke daleko. Ale jak tam wyglada z cenami i ze stokami? Dziekuję za info !

Iza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Paweł Wiśniewski
(wisien102)
Wiking
Witam. i ja bym sie dolaczyl do wycieczki na deske jestem z okolic begren a pojechal bym do Voss a konkretnie do myrkdalen podobno zajebiste gory snieg i warunki tyko mowia mi zeby jak juz jechac to w lutym i wtedy raczej bede mial czas bo teraz jade do polszy do Białki tatrzanskiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
239 Postów

(FOTOGRAFIK)
Stały Bywalec
Tez jestem z Olsztyna... A na deske jezdzimy do Kongsberga, to jakies 30 km od Drammen, a ze jestesmy z Askim przez twoja wioske przejezdzamy trzeby by sie tylko bylo ugadac... ale jak cos to wal na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Dawid Swiecicki
(fyro28)
Wiking
My tak samo na Kongsberg lub Norefjell. Chetnie przylaczymy sie do ekipy tylko dajcie znac. Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
ja tez bym sie dołaczył, mieszkam w Hokksund i jezdze na snowblade-ach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Dawid S
(fyro)
Wiking
Widze ze zbiera sie ekipa Super!!! Jak tylko spadnie snieg to zbieramy sily i snow show
Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Tomek Thomas
(wuzio20)
Początkujący
Jeśli będziecie się wybierać , i zbierze się ekipa to ja tez jestem jak najbardziej za wspólnym wypadem .. jak coś to wiadomość na priv..

Też jestem z Olsztyna . a tu z okolic Sandviki . pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Tomasz J
(Vector)
Wiking
Hey. Mieszkam w okolicy Gardermoen wiec na poczatek sezonu moze Hurdal lub Nannestad. Niedziela 01.12. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Dawid S
(fyro)
Wiking
Pogoda sie spisala kiedy lecimy??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok