Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jak zaplanować rocznicę ślubu - Norwegia

65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Zbliża się rocznica ślubu moja oraz męża. I chciałabym ją zaplanować w jakiś oryginalny sposób Doradzicie jakies ciekawe pomysły na rocznicę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Wszystko zależy tutaj od tego ile mamy pieniędzy na prezent oraz jakie rzeczy lubi osoba, którą chcemy obdarować. Prezent nie musi być wcale materialny, możecie zastanowić się nad czymś co nie jest koniecznie materialne.
Może być to
wyjscie we dwoje do restauracji
samodzielnie przygotowane jedzenie
albo jakiś ciekawy sportowy wypad
Sama ostatnio świetowałam z mężem rocznicę ślubu oraz zaplanowałam nam wspinaczkę w górach ( Dolomity). Wrażenia świetne. Polecam kontakt z nimi www.m-canoe.pl/rafting Ekipa zajmuje sie organizowaniem takich wypadów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
KarolinaZajac napisał:
Zbliża się rocznica ślubu moja oraz męża. I chciałabym ją zaplanować w jakiś oryginalny sposób Doradzicie jakies ciekawe pomysły na rocznicę?

rozwiedz sie. To zaskakujacy prezent
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
KarolinaZajac napisał:
Zbliża się rocznica ślubu moja oraz męża. I chciałabym ją zaplanować w jakiś oryginalny sposób Doradzicie jakies ciekawe pomysły na rocznicę?

Skad obcy ludzie na tym forum maja wiedziec co lubicie robic, co wam sprawia przyjemnosc? Moze zapytaj przyjaciol, rodziny jak juz naprawde sama nie umiesz sobie poradzic... oni pewnie jak sadze troche was znaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
W sumie muszę się tutaj zgodzić z opinia powyżej. Jest to jedynie forum i skąd mamy wiedzieć co Wam sie podoba, jakie macie zainteresowania. Wycieczak ogólnie byłaby fajną opcja gdyby nie sytuacja z koronawirusem oraz w sumie troche obawiałabym się obecnie latania za granicę. Jesli już to planowałabym coś w okolicy w której mieszkacie. Jakiś krótki wypad na dwa, czy trzy dni.
Można się ewentualnie zastanowic nad wyjściem do spa albo na jakiś zabieg na twarz.
beautytest.pl/kwas-hialuronowy-w-zabiega...ek-wiele-zastosowan/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
"Można się ewentualnie zastanowic nad wyjściem do spa albo na jakiś zabieg na twarz."
Co Ty trolinko bierzesz???
Na rocznice ślubu, zabieg na twarż
No chyba, ze tak bardziej erotycznie miałaś na myśli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Popieram pomysł zabiegu na twarz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Polecam lokalna wyspe Thoddoo. Serio przepiękna plaża, woda jak w basenie i masa żółwii. Mozna zostawiac wszystko na plazy i wyplynac w morze na caly dzien. Nikt Wam rzeczy nie ruszy. W Meksyku tak nie odpoczniecie. No chyba ze nie lubicie plywac z maska, to sie wynudzicie.
Jeśli jednak wolicie wypoczynek w Polsce, mogę polecić to spa dla dwojga bydgoszcz- świetny ośrodek, w którym spędziliśmy w zeszłym roku kilka dni. W tym roku również planujemy pobyt bo nie wiem czy da się coś zaplanować za granicą a jednak chcielibyśmy gdzieś wypocząć wiosną.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok