Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Down Hill w okolicy Oslo - Norwegia

22 Posty
Maestro X
(Maestroo)
Wiking
Witam wszystkich. Jeździ ktoś z was na rowerze w terenie, down hill. Gdzieś po lesie, zna fajne trasy. Możemy się wymienić doświadczeniami. Mam rower do down hillu.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(Ernesto)
Wiking
Hello

Jeżeli chcesz sobie trochę pojeździć to w Oslo na ostatniej stacji t-bane 1 Frognersetern masz bardzo dużo tras do normalnej jazdy i z tego co pamiętam trochę poskakać też można. Zjeżdżasz kilka stacji w dół wchodzisz w t-bane i ponownie aż do znudzenia

Następnie są juz specjalne wyciągi przystosowane do downhillu: Drammen, bardzo fajny, polecam i następny na który warto pojechać jest w Lillehammer: Hafjell

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
jurek skubik
(jur)
Wiking
Witaj ja jezdze na rowerze troche DH i enduro. Mieszkam w Oslo. Czesto jezdzimy na Oppsal Grønnlåsen Frogneseteren. Nr tel 91617999 Jurek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marcin Olszak
(Marcin9225)
Wiking
Siema. Podepnę się do tematu. Jeździ ktoś w MTB? MTB + miasto? Drammen i okolica.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marcin Olszak
(Marcin9225)
Wiking
up.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
MG Go
(migo)
Wiking
Cześć! Co weekend zjezdzamy z frognerseteren, zazwyczaj jest nas 3-4 osoby, na tygodniu jeździmy enduro w okolicach oppsal i skullerud. Ja od 3 tygodni mam przerwę spowodowana kontuzja, ale chłopaki regularnie jeżdżą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok