Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Fotografia - konkurs na fb - Norwegia

Czytali temat:
(1298 niezalogowanych)
7 Postów
Anna .
(anek93)
Wiking
Witam wszystkim Miłośników Norwegii !
Jestem zapaloną fotografką i biorę udział w konkursie na facebook'u, do wygrania jest wejściówka na warsztaty fotograficzne z Katarzyną Widmańską (o wartości 500 zł... )
Mam do Was ogromną prośbę ! Czy moglibyście wejść w poniższy link i kliknęli pod moim komentarzem "lubię to" ?
www.facebook.com/MagazynDN/posts/273251962768011?comment_id=1416327&notif_t=like

Mój komentarz jest schowany, dlatego trzeba kliknąć "Pokaż wcześniejsze komentarze", jest to pierwszy komentarz - Anna Wilk i należy kliknąć "lubię to" właśnie pod nim
Byłabym ogromnie wdzięczna za każde "lajknięcie" ! I oczywiście jeśli możecie udostępniajcie znajomym

Z góry wszystkim dziękuję ! :*

Tutaj możecie przeglądnąć moje zdjęcia, również z Norwegii
awilk.blogspot.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Marco Marcus
(Marc)
Początkujący
anek93 napisał:
Witam wszystkim Miłośników Norwegii !
Jestem zapaloną fotografką i biorę udział w konkursie na facebook'u, do wygrania jest wejściówka na warsztaty fotograficzne z Katarzyną Widmańską (o wartości 500 zł... )
Mam do Was ogromną prośbę ! Czy moglibyście wejść w poniższy link i kliknęli pod moim komentarzem "lubię to" ?
www.facebook.com/MagazynDN/posts/273251962768011?comment_id=1416327&notif_t=like

Mój komentarz jest schowany, dlatego trzeba kliknąć "Pokaż wcześniejsze komentarze", jest to pierwszy komentarz - Anna Wilk i należy kliknąć "lubię to" właśnie pod nim
Byłabym ogromnie wdzięczna za każde "lajknięcie" ! I oczywiście jeśli możecie udostępniajcie znajomym

Z góry wszystkim dziękuję ! :*

Tutaj możecie przeglądnąć moje zdjęcia, również z Norwegii
awilk.blogspot.com/


życzę wygranej - warsztaty na pewno Ci nie zaszkodzą - ja również zapraszam do polubienia mojej fotostronki na FB www.facebook.com/pages/Photo-DESIGNe/148758678471443
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
anek93 napisał:
Witam wszystkim Miłośników Norwegii !
Jestem zapaloną fotografką i biorę udział w konkursie na facebook'u, do wygrania jest wejściówka na warsztaty fotograficzne z Katarzyną Widmańską (o wartości 500 zł... )
Mam do Was ogromną prośbę ! Czy moglibyście wejść w poniższy link i kliknęli pod moim komentarzem "lubię to" ?
www.facebook.com/MagazynDN/posts/273251962768011?comment_id=1416327&notif_t=like

Mój komentarz jest schowany, dlatego trzeba kliknąć "Pokaż wcześniejsze komentarze", jest to pierwszy komentarz - Anna Wilk i należy kliknąć "lubię to" właśnie pod nim
Byłabym ogromnie wdzięczna za każde "lajknięcie" ! I oczywiście jeśli możecie udostępniajcie znajomym

Z góry wszystkim dziękuję ! :*

Tutaj możecie przeglądnąć moje zdjęcia, również z Norwegii
awilk.blogspot.com/


O Jezu Ania widac, ze nie masz jeszcze pojecia o fotografii. A takich smiesznych widawskich sa w Polsce setki. Konkursy tego typu to wyciaganie danych wiec wkrotce otrzymasz zapytanie o jakas prenumerate branzowego pisma. Tak to niestety wyglada. Ale nie przejmuj sie - kazdy na poczatku drogi dal sie zlapac na taki lep.

Ps Za jakis rok wyrzucisz te wszystkie fotki i okryjesz sie rumiencem, ze je prezentowalas. Tak to juz jest. powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Marco Marcus
(Marc)
Początkujący
optimus reaktywacja napisał:
anek93 napisał:
Witam wszystkim Miłośników Norwegii !
Jestem zapaloną fotografką i biorę udział w konkursie na facebook'u, do wygrania jest wejściówka na warsztaty fotograficzne z Katarzyną Widmańską (o wartości 500 zł... )
Mam do Was ogromną prośbę ! Czy moglibyście wejść w poniższy link i kliknęli pod moim komentarzem "lubię to" ?
www.facebook.com/MagazynDN/posts/273251962768011?comment_id=1416327&notif_t=like

Mój komentarz jest schowany, dlatego trzeba kliknąć "Pokaż wcześniejsze komentarze", jest to pierwszy komentarz - Anna Wilk i należy kliknąć "lubię to" właśnie pod nim
Byłabym ogromnie wdzięczna za każde "lajknięcie" ! I oczywiście jeśli możecie udostępniajcie znajomym

Z góry wszystkim dziękuję ! :*

Tutaj możecie przeglądnąć moje zdjęcia, również z Norwegii
awilk.blogspot.com/


O Jezu Ania widac, ze nie masz jeszcze pojecia o fotografii. A takich smiesznych widawskich sa w Polsce setki. Konkursy tego typu to wyciaganie danych wiec wkrotce otrzymasz zapytanie o jakas prenumerate branzowego pisma. Tak to niestety wyglada. Ale nie przejmuj sie - kazdy na poczatku drogi dal sie zlapac na taki lep.

Ps Za jakis rok wyrzucisz te wszystkie fotki i okryjesz sie rumiencem, ze je prezentowalas. Tak to juz jest. powodzenia.



święte słowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Anna .
(anek93)
Wiking
Warsztaty wygrałam i mogę powiedzieć tylko tyle, że ten kto na takie 'widowiska' (jak to ujął optimus reaktywacja) nie chodzi to dużo traci. No chyba, że o fotografii wie już wszystko i nie musi się doszkalać... a wiadomo - człowiek uczy się całe życie, więc nie rozumiem takiego anty nastawienia do warsztatów.
Na internecie zewsząd wyciągają nasze dane, nikt nie jest anonimowy i jakoś nie przeraża mnie wizja zapytania czy nie chciałabym prenumeraty branżowego pisma, ale to kto co lubi.

optimus reaktywacja niby po czym stwierdzasz, że nie mam pojęcia o fotografii? Każdy czuje ją inaczej, wcale nie uważam, że jest dobra w tym co robię, ale na pewno nie najgorsza i mam aspiracje do robienia coraz to lepszych zdjęć.

I wcale nie myślę, że za rok będę się wstydziła swoich zdjęć. Nigdy nie będę się wstydziła tego co tworzyłam na początku mojej przygody z fotografią, każdy kiedyś zaczynał, popełniał błędy.
Skoro jesteś taki perfekcyjny to gratuluję !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Basia Markowiak
(basia46)
Wiking
kazdy robi to co lubi,
powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
basia46 napisał:
kazdy robi to co lubi,
powodzenia


Pewnie, Breivik, Hitler, Stalin , Pol Pot i wielu innych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marzena Pyrka
(marzena.pyrka)
Wiking
UWAGA, UWAG, UWAGA rusza Piłkarski foto konkurs!

Przejdź do aplikacji i poznaj zasady apps.faceboo...nikonkurs/1299/

Do wygrania:
1. Fotel obrotowy wartości (wartość ponad 1000zł)
2. Replika piłki Tango Euro 2012
3. 2 vouchery do kina Cinema City.

Jest o co powalczyć, do dzieła !

Zdjęcia nagród:
(kurcze chciałabym zamieścić grafiki al enie potrafię;( - przepraszam podaje zatem linki do zdjęć nagród)


fotel
www.ergoexper...&h=350&j=resize

piłka
encrypted-tb...oAhR4mUnAyosCjQ
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Dominik D
(dominiqued)
Wiking
Kiedyś, każdy z nas niewiele wiedział o fotografii ...
Warsztaty się przydadzą jeżeli chodzi o stronę techniczną na pewno... Powodzonka !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(Ada.)
Wiking
Zawsze można się podszkolić, niech każdy robi to co lubi i nie ważne z jakim skutkiem najważniejsze aby sprawiało przyjemność z tworzenia czegoś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok