Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

szukam kogoś do trenowania streetboxu - Norwegia

3 Posty
KRZYSZTOF D
(KRZYSIUSTREET)
Wiking
szukam kogoś kto chciałby czasem potrenować sporty walki , oczywiście nie codziennie ale w dni kiedy bedę miał wolne, taka osoba musi mieć tylko determinację i to wszystko , może być kimś kto juz walczy na zawodach , to pomogę się mu przygotować a może byc świerzak . tu daję pogląd na sport ten chopak trenował od świerzaka przez rok a ze mną w parze przez 4 miesiące
tylko wezmę gościa który się przy mnie coś nauczy , a nie biorę agresywnych idiotów .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
juz to widze jak gdzies w lesie low kicki leca i lokcie...skonczy sie na policji a poznij bedzie ze polacy tluka sie miedzy soba. Ty jak chcesz powalic to idz na Gronland, tam jest pelno ciapackiego nasienia. Bedziesz mogl sie sprawdzic jak to jest sie tluc z niekoncząca chmarą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
KRZYSZTOF D
(KRZYSIUSTREET)
Wiking
głupoty gadasz po żadnym lesie, a najlepiej nic nie robić w życiu tylko pisać posty jak się na piekielnie nudne życie.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Stefan Mazur
(stefanmazur)
Wiking
witam. gdzie mieszkasz lub gdzie chciałbyś trenować ? ja jestem z Jessheim .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Alf Alf
(Kamo)
Wiking
Witam,
Mam na imię Robert, mam 30 lat i mieszkam w Nesttun. Chciałbym się dowiedzieć coś więcej, jak by to miało wyglądać. Gdzie by były treningi, jakie byłyby koszta itp. W dzieciństwie trenowałem karate przez 6 lat do 15 roku życia. Mój e-mail: kornik@hot.pl
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok