Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam pracy - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan (560 niezalogowanych)
20 Postów
Tomasz Chrząszcz
(chrzaszczu)
Wiking
Witam.
Poszukuję pracy w okolicach Bergen. Jestem ogólnobudowlańcem, remonty mieszkań, domów, dekarstwo. Posiadam mieszkanie w Bergen, samochód, narzędzia oraz prawo jazdy kat C.
Wiem, że wszystko da się załatwić, kwestia tylko ceny tomek.bmw5@wp.pl
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
chrzaszczu napisał:
Witam.
Poszukuję pracy w okolicach Bergen. Jestem ogólnobudowlańcem, remonty mieszkań, domów, dekarstwo. Posiadam mieszkanie w Bergen, samochód, narzędzia oraz prawo jazdy kat C.
Wiem, że wszystko da się załatwić, kwestia tylko ceny tomek.bmw5@wp.pl
pozdrawiam
pytanie całkiem poważne co znaczy kwestia tylko ceny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Tomasz Chrząszcz
(chrzaszczu)
Wiking
już odpowiadam. Nic innego jak tylko to, że raczej nikt bezinteresownie nie będzie pomagał mi w załatwieniu pracy i to jest zrozumiałe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Jan krasy
(bonner)
Wiking
Ja też szukam pracy Ale nikomu nie zamierzam za to płacić i to też jest zrozumiałe, jestem zajebisty nie gadam po norwesku nie mam prawa jazdy ani doświadczenia, chętnych proszę o kontakt mailowy pwstwa@interia.pl. przeważnie duże zainteresowanie tego typu ogłoszeniem zmusza mnie do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami, pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
już odpowiadam. Nic innego jak tylko to, że raczej nikt bezinteresownie nie będzie pomagał mi w załatwieniu pracy i to jest zrozumiałe.
znaczy sie ze malujesz domy za 8000
a na godzine wystarczy 30kr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Łukasz KLN
(lukkiljan)
Wiking
Również poszukuje pracy, jeżeli miałby ktoś jakieś oferty proszę o kontakt. Dziękuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
chrzaszczu napisał:
już odpowiadam. Nic innego jak tylko to, że raczej nikt bezinteresownie nie będzie pomagał mi w załatwieniu pracy i to jest zrozumiałe.
pomoz sobie najpierw sam i zainwestuj w nauke jezyka... gdybys rozmawial bezproblemowo chociazby po angielsku to nie pisalbys teraz postow na forum....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok