Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Damian Macioch (3107 niezalogowanych)
98 Postów
Kasia M
(Kasia M)
Początkujący
monika77 napisał:
Witam
Ciekawa jestem jak odebraliscie przywitanie ksiedza przed swieceniem w Wielka Sobote.Rozmawialam z kilkoma osobami i sa oburzeni.Niektorzy nawet chcieli by napisac na niego skarge.Ciekawa jestem waszych wrazen.Pozdrawiam i Wesolych Swiat


Moniko, o które święcenie chodzi? Z tego co wiem, odbyły się cztery.
Ja byłam o 11 i zgadzam się z tym, co powiedziano.
Jest mnóstwo ludzi, którzy Wielkanoc sprowadzają do wypchanego jedzeniem koszyczka.
Osobiście cenię Księdza właśnie za to, że zawsze wszystko mówi wprost.
Czym oburzały się osoby, o których piszesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
Kasia M
(Kasia M)
Początkujący
janekziolko napisał:
monika77 napisał:
Witam
Ciekawa jestem jak odebraliscie przywitanie ksiedza przed swieceniem w Wielka Sobote.Rozmawialam z kilkoma osobami i sa oburzeni.Niektorzy nawet chcieli by napisac na niego skarge.Ciekawa jestem waszych wrazen.Pozdrawiam i Wesolych Swiat


Nie było mnie tam, więc nie powinienem się odzywać, ale skoro macie coś do księdza to nie piszcie na niego skargi, bo tak robili wasi ojcowie pod czerwonym sztandarem, tylko porozmawiajcie z zainteresowanym. Kościół to wspólnota, więc wygląda tak jak jego członkowie...


Janek, dobrze i trafnie to ująłeś, bardzo podoba mi się Twój komentarz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(monika77)
Wiking
Rozne sa opinie ogolnie chodzi o to iz ujal to zbyt ostro.ja rowniez zgadzam sie z ksiedzem, uwazam jednak iz mowiac iz naszym Bogiem jest nasz brzuch troche przesadzil.Moja corka nastepnego dnia przy sniadaniu zadala mi pytanie czemu ksiadz powiedzila ze Bozia mieszka w brzuszku.Wyglaszajac kazania trzeba sie liczyc z tym ze przychadza zarowno dorosli i dzieci jak rowniez przyjezni - stad wieksza frekwencja w kosciele.Ksiadz ma prawo byc rozgoryczony , ale jesli Chrysts ktory nauczal i nie deptal lezacego traktowal w ten sposob wiernych to w tej chwil nie wiadomo ile bylo by chrzescijan.
Uwazam ze nie nalezy deptac lezacego.Mysle ze mogl wykorzystac szanse i sprobowac zwerbowac wiecej wiernych a nie dzialac odpychajaco, choc jak powtarzam mial racje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
monika77 napisał:
Moja corka nastepnego dnia przy sniadaniu zadala mi pytanie czemu ksiadz powiedzila ze Bozia mieszka w brzuszku..
i ciężko było odpowiedzieć
a można było tak
widzisz córuniu
bo my chodzimy do kościółka tylko po to święcić to jedzenie
aby potem można było bardziej uroczyście nażreć się i opić wódki
niejako z aprobatą i pozwoleństwem Bożym
a całe to ichnie gadanie to nas obchodzi tyle co i śnieg z przed dwóch lat co leży na Grenlandii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
ja nie wiem,że ludzie nie maja większych problemów niż ten pt Co ksiądz powiedział...że jeszcze ciemnogród żyje w tym wieku to szkoda słów....Kosciół Katolicki największa pralnia pieniędzy, mafia-złodziei,pedofilów,homo,morderców itp...że to wam ludzie nie przeszkadza i łazicie do nich, na dodatek większemu grzesznikowi opowiadacie swoje grzechy i za to jeszcze im płacicie,bo żebracy na tacy musza mieć,a prócz tego większosć z was oddaje im tutaj swój podatek...ale ile by im nie dac to i tak mało,tak jest od wieków,ze Watykanem rządzi pieniądz...a oni nazywaja was wiernymi,no oczywiscie wierni kosciołowi katolickiemu,który mimo takich afer maja przygłupiastych poddanych,którzy dalej pozwalaja im na takie czyny,tym że łażą do nich i słuchaja wymądrzeń kaznodziei,którzy po takiej mszy wsiadaja do Mera i jadą od ziapnąć od ciemnogrodu,który patrzy na nich,jak w obrazek,czasami oddając ostatnia złotówkę,po to aby mieli więcej siły na gwałcenie dzieci ,burdele itp...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Radosław Brr
(bragga23)
Wiking
Dokładnie.. Wypowiedź księdza była żenująca. "Wierzycie w koszyczek, a waszym Bogiem jest brzuch" O.o
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
normalne u polaczków
mieć pretensję, że ktoś prawdę powiedział
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
483 Posty
Vivid :)
(Vivid)
Wyjadacz
oppland napisał:
ja nie wiem,że ludzie nie maja większych problemów niż ten pt Co ksiądz powiedział...że jeszcze ciemnogród żyje w tym wieku to szkoda słów....Kosciół Katolicki największa pralnia pieniędzy, mafia-złodziei,pedofilów,homo,morderców itp...że to wam ludzie nie przeszkadza i łazicie do nich, na dodatek większemu grzesznikowi opowiadacie swoje grzechy i za to jeszcze im płacicie,bo żebracy na tacy musza mieć,a prócz tego większosć z was oddaje im tutaj swój podatek...ale ile by im nie dac to i tak mało,tak jest od wieków,ze Watykanem rządzi pieniądz...a oni nazywaja was wiernymi,no oczywiscie wierni kosciołowi katolickiemu,który mimo takich afer maja przygłupiastych poddanych,którzy dalej pozwalaja im na takie czyny,tym że łażą do nich i słuchaja wymądrzeń kaznodziei,którzy po takiej mszy wsiadaja do Mera i jadą od ziapnąć od ciemnogrodu,który patrzy na nich,jak w obrazek,czasami oddając ostatnia złotówkę,po to aby mieli więcej siły na gwałcenie dzieci ,burdele itp.........

....albo na nastepny kosciol...tuz za rogiem powstalego rok temu i nastepne tace pojda w ruch
a jak chodzi o no. bezpieczenstwo i np. jazde autem na swiatlach w pl to katole w pl oburzenie robia...bo koszta zarowki musza poniesc

oppland 10/10
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marcin Starzec
(marcin187)
Wiking
A ja uwazam ze powiedzial troche prawdy i to zabolalo. Nie wzialem tego do siebie bo chodze do kosciola, ale kazdy interpretuje jego slowa inaczej. A oprocz tego widze ze ludzie nie maja sie czym zajac tylko obgadywaniem ksiedza na portalu dla mnie to jest poprostu zalosne...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
marcin187 napisał:
A ja uwazam ze powiedzial troche prawdy i to zabolalo. Nie wzialem tego do siebie bo chodze do kosciola
wystarczy chodzić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok