Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

PRZYWITANIE KSIEDZA W KOSCIELE W WIELKA SOBOTE - Norwegia

Czytali temat:
Damian Macioch (3108 niezalogowanych)
17 Postów

(monika77)
Wiking
Witam
Ciekawa jestem jak odebraliscie przywitanie ksiedza przed swieceniem w Wielka Sobote.Rozmawialam z kilkoma osobami i sa oburzeni.Niektorzy nawet chcieli by napisac na niego skarge.Ciekawa jestem waszych wrazen.Pozdrawiam i Wesolych Swiat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
za dużo prawdy powiedział?
walcie mu minusy i już
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(monika77)
Wiking
Powiedzial prawde tyle ze moim Bogiem nie jest zoladek ))) jak on stwierdzil
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
monika77 napisał:
Powiedzial prawde tyle ze moim Bogiem nie jest zoladek ))) jak on stwierdzil
no tak
ostatnimi laty ten Bóg u kobiet się niżej przemieścił
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
monika77 napisał:
Witam
Ciekawa jestem jak odebraliscie przywitanie ksiedza przed swieceniem w Wielka Sobote.Rozmawialam z kilkoma osobami i sa oburzeni.Niektorzy nawet chcieli by napisac na niego skarge.Ciekawa jestem waszych wrazen.Pozdrawiam i Wesolych Swiat


kurcze dziewczyno, napisz co on powiedzial !!! A skad my mamy wiedziec gdzie, w jakim miescie o ktorej godzinie, w jakiej parafii i jaki ksiadz ???? A tym bardziej co powiedzial
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
monika77 napisał:
Witam
Ciekawa jestem jak odebraliscie przywitanie ksiedza przed swieceniem w Wielka Sobote.Rozmawialam z kilkoma osobami i sa oburzeni.Niektorzy nawet chcieli by napisac na niego skarge.Ciekawa jestem waszych wrazen.Pozdrawiam i Wesolych Swiat

---
PRAWDA ... ZAWSZE boli , najbardziej ... !!! .
---
Ciekawe do kogo , chcieli by napisać tą skargę , Tu w Norge ...!.
Pewnie do Króla ... !? .
---
U Nas Ksiądz , również zaczął mówić coś w podobnym stylu ...
" sama Święconka , to nie wszystko i nie jest to podstawa Wiary Katolickiej ... Pamiętajcie o tym zawsze ... Pamiętajcie " ..... .
Widać było , że chce coś jeszcze powiedzieć w tym stylu ... jednak rozpoczął celebrę Święcenia Pokarmów .
---
Może Jego łagodność w wyrażaniu drastycznych poglądów , ma podłoże w Dodatkowym wykształceniu pedagogicznym , a może dlatego iż jest bardzo długo w Norge , Tu na Północy i 90% kontaktów ma przede wszystkim z Norgami ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(monika77)
Wiking
Jesli pisze w forum Bergen to chyba logiczne ze chodzi mi o Bergen.Jesli chodzi o to co ksiadz powiedzial to w skrocie pojechal po wszystkich ktorzy przyszli.Dal nam do zrozumienia ze naszym Bogiem jest nasz zoladek.No i zebysmy sie nie udlawili swieconka jutro.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ksiądz wie
że będziecie już dziś to żreć i pić dużo ciepłej wódki
a jutro będziecie w święto rzygać i Boga nie mieć w sercu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(monika77)
Wiking
taaa bo ksiadz niby wodki nie pije
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Anna Głuch
(prinsesse)
Wiking
Powiedział być może trochę prawdy,ale też nieco przesadził.Ogólnie nie podoba mi się takie ocenianie ludzi.
Wesołych Świąt!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok