Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

darmowa pomoc psychologa - Norwegia

1 Post

(heather080)
Wiking
Witam, mieszkam w norwegii kilka miesięcy ale zaraz po przyjezdzie wydarzyla mi się bardzo przykra sprawa, stąd pytanie czy jeżeli pracuje legalnie i mam ubezpieczenie z pracy mam prawo do darmowej pomocy psychologa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Darek Z.
(darioaries)
Wiking
psycholog-online.tv/ to jest link do bezplatnego psychologa online , a co do wizyty stacjonarnej u psychologa to masz tutaj wszystko czarno na bialym helfo.no/privatperson/dekning-av-helseut...og.aspx#.U-962cV_t8E
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
heather080 napisał:
Witam, mieszkam w norwegii kilka miesięcy ale zaraz po przyjezdzie wydarzyla mi się bardzo przykra sprawa, stąd pytanie czy jeżeli pracuje legalnie i mam ubezpieczenie z pracy mam prawo do darmowej pomocy psychologa?
Wszystko zalatwia sie przez lekarza rodzinnego. To lekarz rodzinny wysyla skierowanie do psychologa, czy jednak zostaniesz przyjety do psychologa, to juz inna sprawa. Czas oczekiwania, to te kilka miesiecy , moze nawet i pol roku. No i jak kolega wyzej napisal - egenandel obowiazuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
429 Postów
Monika Engan
(mepsycholog)
Wyjadacz
darioaries napisał:
psycholog-online.tv/ to jest link do bezplatnego psychologa online , a co do wizyty stacjonarnej u psychologa to masz tutaj wszystko czarno na bialym helfo.no/privatperson/dekning-av-helseut...og.aspx#.U-962cV_t8E

Pracuje jako psycholog w szpitalu w Norwegii. To co jest napisane w cenniku jest nieaktualne. Sesja 45 min u psychologa jak rowniez podwojna godzina kosztuje pacjenta tyle samo.
Skierowanie pisze lekarz rodzinny , czas oczekiwania od kilku tygodni do kilku miesiecy, w zaleznosci od miejsca oraz ilosci specjalistow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Emil Sykula
(EmilSykula)
Nowicjusz
jw chyba ostatnio podbili jednorazowke z 325 kr na 475 kr bodajze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Możesz też spróbować na stronie psychoterapia-kielczyk.pl/konsultacje-ps...online-przez-skype/. To polscy psycholodzy, którzy prowadzą konsultacje przez Skype'a. Koszt wynosi 135 złotych za godzinę zegarową. Ja w ten sposób odbywam terapię z moim psychologiem, do którego chodziłam będąc w kraju, panem Wiesławem Nowakiem. To dobry specjalista, bardzo mi pomaga. Teraz nie potrzebuję już częstych sesji, więc ta forma jest ok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok