Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Samotność - Norwegia

Czytali temat:
Rafał klimek Sylwia Gawlińska Dorota Zamiara Jola1980 N (13766 niezalogowanych)
8 Postów
Magda Wiśniewska
(magda_m)
Wiking
Jestem po rozstaniu z chłopakiem i zaczynam czuć się samotnie na emigracji..znacie jakieś miejsca, gdzie można fajnie spędzić czas z Polakami? Szukam bratniej duszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Andrzej Sz
(Andrew1968)
Nowicjusz
Najlepszym lekarstwem na bylego chlopaka jest nowy chlopak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
320 Postów
65 78
(6578)
Stały Bywalec
3. albo kup sobie (duzego) psa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr K
(Piqmey)
Wiking
Nie zazdroszczę! Mnie również doskwiera samotność w norge choć mieszkam w kolektywie Musisz sobie zdać sprawę ,że samo bycie wśród ludzi nie zawsze oznacza koniec samotności.Niestety większość osób które tutaj miałem okazję poznać nastawiona jest wyłącznie na zarobek a czas wolny spędza w tradycyjny polski sposób -kisząc się w domach i popijając ,więc rozszerzyłem albo raczej rozszerzam grono znajomych zapisawszy się na kurs językowy.Skutek poza oczywistą korzyścią wypływającą z nauki języka ,jest taki że poznałem bardzo fajnych ludzi z całego świata,a poza tym kilka wieczorów w tygodniu mam ciekawie wypełnionych więc nie mam czasu dręczyć się i przygnębiać Polecam i życzę powodzenia!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Andrzej Karwot
(aandy)
Wiking
szybko zapomnisz wpadnij w wir pracy a reszta sama się ułorzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Magda Wiśniewska
(magda_m)
Wiking
Dzięki za miłe słowa. Jest mi już naprawdę źle z samotnością, ale jak tak czytam Wasze komentarze to wraca mi wiara, że jeszcze może być lepiej.

Z obcokrajowcami trudno znaleźć mi wspólny język, dlatego wolałabym poznać jakiś Polaków. Kurs językowy - rzeczywiście świetny pomysł, muszę wypróbować Są jeszcze jakieś miejsca, gdzie się spotykacie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
320 Postów
65 78
(6578)
Stały Bywalec
Zoo...przy klatkach dla - dziwolagow!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Grzegorz Ostapowicz
(grzechu73)
Stały Bywalec
Swieta prawda tu jest spokojnie malo ludzi dzika przyroda .siedze sobie na kuterku lowie rybki w kolo wspaniale krajobrazy odpoczywam od zgielku cywilizacji jak by co zapraszam na rybki w okolice bergen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Magda Wiśniewska
(magda_m)
Wiking
Uwierzcie, ze nie zależy mi na stylu życia, jaki oferuje Londyn...Lubię Norwegię, bardzo! Ale chciałabym cieszyć się choćby tą przyrodą o której wspominacie z kimś bliskim...a mam wrażenie, że ludzi tu są ostrożni, co do nowych i Internet jest chyba jedynym ratunkiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marianek Marianek
(Marianek1985)
Wiking
Jestem samotnym 28 letnim facetem, szukam znajomych z okolic Oslo, z którymi mógłbym wyskoczyć wieczorem na piwo lub imprezę. Gdzie najlepiej poznać Polaków chętnych na spotkanie? Portale randkowe/społecznościowe?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok