Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

wiosenna depresja ;( - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz Kucharski killer1 igi78 Marian Daria W. (44712 niezalogowanych)
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
Przyszla wiosna a mi robi sie strasznie smutno. Niby mam znajomych i przyjaciol na kt. moge liczyc- takich sprawdzonych... ale czuje sie samotna , nikt mnie nie kocha, jestem gruba, glupia , zmeczona i sama( z dzieckiem) ratunku.... z okna wyskoczyc nie moge bo mieszkam na parterze... niech ktos mnie przytuli !!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Ja mam dobra metode na depresje wiosenna, dziala przynajmniej na mnie.
To sa porzadki wiosenne.... wszystkie okna do mycia, przeglad w szafach, skrzyniach szufladach, jezeli tego zabraknie, to jest jeszcze strych i piwnica.
To co jest najwazniejsze: wyszukac rzeczy nieuzyteczne, ktorych zawsze sie nazbiera. Stare, niemodne lub za male/za duze ciuchy, bibeloty lezace na dnie szuflady, ostatnie 2 talerze z serwisu obiadowego sprzed 10-ciu lat, itp..... a przede wszystkim sterty papierow, rachunkow, drukow !!!
Wszystko to wyrzucic !!! I czlowiek od razu ma wrazenie, ze zycie zaczyna sie od nowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
i jeszcze jedno: zawsze mozna cos przemeblowac, albo przynajmniej wymienic zaslonki w oknach.
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
wyrzucilam prawie wszystko, lacznie z mezem ale jakos niebardzo pomoglo bylam w tym tygodniu na 3 kursach, u dentysty , na basenie, na spacerze, u znajomych, zrobilam sprzatanie i pranie. Na zakupy nie moge isc bo brak kasy - a moze to i dobrze?Wciagnelam wiosenne buty i ubrania. a najgorsze ze mi sie chce jesc! normalny koszmar, bo przeciez sie odchudzam.... Do polski mialam jechac ale znowu niemoge. siedze w necie i szukam niewiadomo czego. chyba wiem towarzystwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Makaryna napisał:
Ja mam dobra metode na depresje wiosenna, dziala przynajmniej na mnie.
To sa porzadki wiosenne.... wszystkie okna do mycia, przeglad w szafach, skrzyniach szufladach, jezeli tego zabraknie, to jest jeszcze strych i piwnica.
To co jest najwazniejsze: wyszukac rzeczy nieuzyteczne, ktorych zawsze sie nazbiera. Stare, niemodne lub za male/za duze ciuchy, bibeloty lezace na dnie szuflady, ostatnie 2 talerze z serwisu obiadowego sprzed 10-ciu lat, itp..... a przede wszystkim sterty papierow, rachunkow, drukow !!!
Wszystko to wyrzucic !!! I czlowiek od razu ma wrazenie, ze zycie zaczyna sie od nowa


Rada dobra i nie koniecznie tylko dla tych co maja depresje. Sama powinnam sie jej posluchac, tylko czasu mi zawsze brakuje - praca, dzieci, dom, psy i juz godzina 22.00.
Moze w weekend mi sie uda, jak nie w ten, to w nastepny, lub nastepny, lub nastepny... .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Makaryna napisał:
Ja mam dobra metode na depresje wiosenna, dziala przynajmniej na mnie.
To sa porzadki wiosenne.... wszystkie okna do mycia, przeglad w szafach, skrzyniach szufladach, jezeli tego zabraknie, to jest jeszcze strych i piwnica.
To co jest najwazniejsze: wyszukac rzeczy nieuzyteczne, ktorych zawsze sie nazbiera. Stare, niemodne lub za male/za duze ciuchy, bibeloty lezace na dnie szuflady, ostatnie 2 talerze z serwisu obiadowego sprzed 10-ciu lat, itp..... a przede wszystkim sterty papierow, rachunkow, drukow !!!
Wszystko to wyrzucic !!! I czlowiek od razu ma wrazenie, ze zycie zaczyna sie od nowa



Mnie sam fakt, ze miałabym się wziąć za sprzątanie wpędza w depresję. Właśnie mam sprzątać, a tego nienawidzę, więc znów komputer wygrywa!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...do

tej pory

slyszalem jedynie

o depresji jesiennej

(ewentualnie zimowej)

jesli chodzi o wiosne,to podobno,

jak mowi ludowa madrosc: wiosna nadzieje rosna

chociaz wciaz nie wiadomo dokladnie,na co/na kogo...

ps:
dodalem ci o-klaska,za styl - ansz75!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
co do sprzatania-to u mnie dzial tylko jak sie zdenerwuje. Wtedy tak mi sie sprzata ze hoho))A i wyrzuca sie najlepiej
W koncu wyciagnelam swoje stare buty, plecak i kije trekingowe i poszlam jedna z ulubionych tras( wokol Semvannet - 7,5km) szukac tej wiosny
No i znalazlam! snieg juz prawie wszedzie stopnial, vczasem tylko na blocie mozna sie posliznac. Piekne bazie , krokusy , norweskie smørblomster ( odmiana mlecza, pojawia sie jeszcze przed pierwsza trawa), i nawet przylaszczki biale i fioletowe
Znalazwam tez towarzystwo! w dzien w Norwegii wiecej ludzi w gorach niz na miescie ludzie z rodzinami i zwierzakami tez sprawdzali czy juz wiosna dotarla do Asker. Pogadalam sobie i humor mi sie poprawil. Szkoda tylko ze nie po polsku((
Moze ktos z was mieszka w Bærum albo w Asker i tez lubi w wolnej chwili wloczyc sie po gorach ???
Najlepiej chodzi sie w dobrym towarzystwie, choc nie mam nic przeciw samotnemu wedrowaniu , to moze ktos sie zemna wybierze- uprzedzam ze niejestem wyczynowcem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...jesli

mowisz

tak jak piszesz

to szerze zaluje,ze

do bærum/asker,mam ok 600km...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
do was jeszcze niedotarla? Szkoda , ale juz niedlugo! zawsze najlefajniejsze jest oczekiwanie)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok