Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Zespol Aspergera - Norwegia

Czytali temat:
Ilona18 (4888 niezalogowanych)
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Witam
Jestem mama 9 latka z zespolem aspergera , szukam mam , ktore codziennie ogladaja swiat przez pryzmat aspergerowca .Chetnie nawiaze kontakt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
ola ......
(ola215)
Wiking
Witam nie jestem matka ale pracuje z dziecmi z tym syndromem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Jestem ojcem dziecka Autystycznego to nie to samo ...ale postanowiłem napisać ...chyba tak dla wsparcia bo ...czuje ze ci ciężko... nie łatwe jest życie rodzica a co mówić rodzica dziecka chorego...inaczej.... puffff ...tak
pozd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Sebastian , jezeli twoje dziecko mieszka w Norwegii, to nalezy sie wam asystent Do pomocy zupelnie za darmo. Wniosek skladasz w kommune, ale mozesz tez zapytac w prywatnych firmach, ktore maja kontrakty z kommunami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a jeżeli nie mieszka w Norwegii?
niedawno było tu tyle jazgotu
że zasiłki bendom na dzieci w Polszy odbierać
czyżby w tym przypadku były już dawno temu odebrane?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Jeżeli nie mieszka w Norwegii, to może mieć asystenta w Pl, ale zatrudnionego w Norwegii. Ale musi mieć ( dziecko) norweskie obywatelstwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Oj jasiu rozchuśtałes sie jak zawsze nie jeszcze nie zabrale ale jak zabiorą... to dopiero będzie tragedia hahahah
Hilton mamy asystenta i cały ten cyrk wiem co i jak mieszkam już tu trochę ... niestety!
Asystent, zapomogi itp itd nie uleczą dziecka a mi ulgi w moim (bólu) nie dadzą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Sebastian napisał:
Oj jasiu rozchuśtałes sie jak zawsze nie jeszcze nie zabrale ale jak zabiorą... to dopiero będzie tragedia hahahah
Hilton mamy asystenta i cały ten cyrk wiem co i jak mieszkam już tu trochę ... niestety!
Asystent, zapomogi itp itd nie uleczą dziecka a mi ulgi w moim (bólu) nie dadzą.


Wiem, ze nie ulecza, ale jak juz wiesz, asystent jednak odciaza rodzicow, a to tez jest wazne.
Domyslam sie ze nie szukasz wspolczucia, dlatego nie bede pisala, ze jest mi przykro. Napisze tylko, ze cie rozumiem. Nie do konca, bo moje dzieci sa zdrowe, ale w pewnym stopniu rozumiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
ola ......
(ola215)
Wiking
Ten asystent dokladnie nazywa sie Døgnavlastning pytaj w Kommunie mysle ze powinni Ci pomoc!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok