Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
secondo napisał:
Czytałem opowieść jak to ktoś wczoraj widział pożar kilkaset metrów dalej a dziś spłonął jego dom. Pomyślałem wtedy: a czemu się gapił zamiast pobiec z wiadrem na pomoc? Nie ma za co dziękować. Pozdrawiam
Bo widzisz.W Polsce gdy plonie dom to wszyscy krzycza olaboga.A w Norwegii sie ciesza,gdy stara rudera im plonie.Bo niedlugo po tym beda mieli nowa.Bo ubezpieczona.[/quote]

Moj prosty rozum chlopa zawsze mi mowil - trzymaj sie z daleka od pozaru. Wyspecjalizowane sluzby sie lepiej ode mnie tym zajma. Bohaterem po smierci nie chce byc, wole zyc i stosowac sie do rad madrzejszych.
U mnie na wiosce palila sie raz chalupa - gorac taki, ze nie mozna bylo podejsc do tego domu na kilkanascie metrow.

Policja i straz zacheca - badz bohaterem i pomoz sasiadowi, przenocuj go, daj mu odzienie, jedzenie i otuche moralna.
Gaszenie pozaru zostaw fachowca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Pozatym w pracy odniosłem wrażenie iż norwedzy nie mówią wprost, udają że wszystko pięknie ładnie a za plecami co innego, są jak dla mnie fałszywi.


...to co Polacy są szczerzy...
należysz do najbardziej zawistnej nacji na świecie.. .
ale w swoim życiu poznałem wielu Polaków donoszących na siebie nawzajem...
i twierdzacych ,ze to nie prawda ,więc jesteś w dobrym miejscu i o właściwej porze..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok