Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Hazard - Norwegia

23 Posty
ala3
(ala3)
Wiking
Interesuje mnie terapia uzależnienia od hazardu. A może ktoś ma to już za sobą i chciałby podzielic się doświadczeniami? Szukam pomocy dla mojego chłopaka. Mieszkamy razem on dużo pracuje powinien mieć mnóstwo kasy a ciagle ma dlugi. Przylapalam go pare razy na maszynach. Najgorsze jest to ze wciąż mnie oklamuje i myśli ze ja we wszystko wierze. Kocham go i chce mu pomoc . Proszę bez hejtu i jeśli ktoś ma jakies namiary na terapie w Drammen lub online będę wdzieczna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Patryk æsj
(Practico)
Wiking
Wydaje mi sie, ze ultimatum moze mu pomoc. Hazard uruchamia mechanizm (nagroda) Moze daj mu inne zajecie lub go wynagradzaj w jakis inny sposob.
Najlepiej jak mu uzmysłowisz ze hazard jest dla debili i najwiekszych przegrywow w zyciu, ktorzy mysla ze cos wygraja a wiekszosc zakladow to 20% szans a 80% prowizji dla posrednikow itp itd.. A jackpoty to tylko chwyt marketingowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Patryk æsj
(Practico)
Wiking
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
A tam zaraz hazard, moze ta cala kase na kochanke wydaje i leczenie nie bedzie mu potrzebne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Maciek12345)
Wiking
osrodki w NAleczowie polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Rysiek ryszard
(Rysiek ryszard)
Wiking
Wszystkie gry hazardowe w Norwegii można zablokowac Tylko musi to zrobić właścieciel konta To samo sie tyczy wszelkich stron z innych krajów To tak na początek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
michał polak
(pooll)
Wiking
Hazard jest gorszy od alkoholizmu ! Daj sobie z nim spokój , szkoda Twojego zdrowia i straconych lat!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
23 Posty
ala3
(ala3)
Wiking
Rysiek ryszard napisał:
Wszystkie gry hazardowe w Norwegii można zablokowac Tylko musi to zrobić właścieciel konta To samo sie tyczy wszelkich stron z innych krajów To tak na początek
Dziekuje za informacje tylko nie znam tych mechanizmow. Gdzie to się blokuje? w jaki sposób? i najważniejsze czy można to z powrotem odblokować?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
ala3
(ala3)
Wiking
Dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok