Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Siatka ochronna na kota - Norwegia

Czytali temat:
Grzegorz . Joanna Kuchnicka Dominika W mart enty boj fra oszlo (1252 niezalogowanych)
4 Posty
Grzegorz .
(greg85)
Wiking
Witam wszystkich

Mam problem i prosbe. We wrzesniu przyjedzie do mnie matka w odwiedziny na kilka miesiecy i ma ze soba kota. Prosila mnie aby zainstalowac siatke ochronna na drzwi do balkonu bez ingerencji w oryginalną ramę okna balkonowego aby kot nie wyskoczyl z 3 pietra. Mam mieszkanie wynajmowane, i nie mam zgody na ingerencję w oryginalne ramy. Drzwi są o rozmiarze 230 cm wysokości i 100 cm szerokości.

Kontaktowalem sie z kilkoma firmami w Polsce ale nikt nie potrafi pomoc. Czy ktos z was mial podobny problem lub zna kogos lub jakas firme ktora to moze wykonac ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Srednio ogarniety stolarz powinien to zrobic za jakies 2-3 tys koron.,
greg85 napisał:
Witam wszystkich
Mam problem i prosbe. We wrzesniu przyjedzie do mnie matka w odwiedziny na kilka miesiecy i ma ze soba kota. Prosila mnie aby zainstalowac siatke ochronna na drzwi do balkonu bez ingerencji w oryginalną ramę okna balkonowego aby kot nie wyskoczyl z 3 pietra. Mam mieszkanie wynajmowane, i nie mam zgody na ingerencję w oryginalne ramy. Drzwi są o rozmiarze 230 cm wysokości i 100 cm szerokości.
Kontaktowalem sie z kilkoma firmami w Polsce ale nikt nie potrafi pomoc. Czy ktos z was mial podobny problem lub zna kogos lub jakas firme ktora to moze wykonac ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
greg85 napisał:
Witam wszystkich
Mam problem i prosbe. We wrzesniu przyjedzie do mnie matka w odwiedziny na kilka miesiecy i ma ze soba kota. Prosila mnie aby zainstalowac siatke ochronna na drzwi do balkonu bez ingerencji w oryginalną ramę okna balkonowego aby kot nie wyskoczyl z 3 pietra. Mam mieszkanie wynajmowane, i nie mam zgody na ingerencję w oryginalne ramy. Drzwi są o rozmiarze 230 cm wysokości i 100 cm szerokości.
Kontaktowalem sie z kilkoma firmami w Polsce ale nikt nie potrafi pomoc. Czy ktos z was mial podobny problem lub zna kogos lub jakas firme ktora to moze wykonac ?


Kot moze nie wychodzic na balkon, tylko na spacer na smyczy. Koszt zero.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok