Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

lekarz ginekolog/ położna - Norwegia

19 Postów
Gonia St
(Maldolores)
Wiking
Zwracam się do kobiet które rodziły tutaj w Oslo o kontakt jestem tu nowa stad potrzebuje wszelkich informacji na temat porodu, prowadzenia ciazy wkrótce bede w 6 miesiacu ciazy nie mam jeszcze d number czekam na jego uzyskanie bylam juz na policji ale wiadomo ze to trwa chce sie wybrac w miedzyczasie do lekarza poloznej zebym miala opieke prosze o kontakt i pomoc. Mieszkam na Holmenkollveien.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Agata Dymna
(xdymna)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Agata Dymna
(xdymna)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Gizia Be
(Gizia)
Wiking
Ja mam polską położną na Sinsen która pracuje tam w przychodni i zakładałam u niej kartę ciąży , dokumentacje itp. A obok w gabinecie przyjmuje polski Ginekolog Witold Szczęsny.

Sinsenklinikken
Lørenveien 55
0580 Oslo
Tlf: 23 37 47 57
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Gonia St
(Maldolores)
Wiking
hej a masz do niej numer prywatny? ma moze na imie joanna? bardzo cie prosze jak mozesz to podaj doktor witold jest na urlopie a mi zalezy zeby jak najszybciej sie dostac. ile kosztuje u niej wizyta?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
An Ka
(andzior92)
Wiking
Witam, i jak uzyskalas nr do Pani Joanny ? Mi tez bardzo na nim zalezy, jak posiadasz to prosze wyslij mi w pw bardzo mi na tym nr zalezy, pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Bartosiewicz Rafi
(BartosiewiczRafi)
Wiking
Pani Joanna może zrobić tylko badanie kontrolne tzn. tak jak u mnie sprawdziła tętno płodu i założyła kartę nic więcej. Gdy spytałam ją o usg to powiedziała że ona nie robi usg i musiałam umawiać się do innego ginekologa. Cena wizyty u pani Joanny 650 kr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
Rolf Bertos
(MrNoOne)
Nowicjusz
.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paulina Brzozowska
(paulinkaa)
Wiking
Do kogo jest to numer?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Paulina Paulina
(Sherry_Lady)
Wiking
Czy udalo sie znalezc namiary na polska polozna w okolicy Oslo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok